Skocz do zawartości

vertii

Gracz
  • Postów

    181
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez vertii

  1. vertii

    Lock sprzedany

    Sorki wariacie ale oferty w wymianach niezbyt mnie interesują, wolę gotówkę.
  2. vertii

    Nabij sobie Repke V2.

    Hej, oddaje tym co mi dadzą, ze względu na to iż niektórzy nie oddają.
  3. Wszystkiego najlepszego! <3

  4. vertii

    Nabij sobie Repke V2.

    Elo sidżeje oddaje Iimitttt
  5. Bullet sprzedany Magani., temat do zamknięcia.
  6. Jak byś coś lekko dorzucił do tej kwoty to myślę że byłbym w stanie ci go oddać.
  7. Jak na start, nie jest najgorzej lecz mam troszkę lepsze oferty, dalej.
  8. Model: Bullet ID: 69355 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 11953,8km Dodatki: felgi (1074), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, LPG 75, 2 dodatkowe klucze. Cena: Oferty od 800k wzwyż. Coś od siebie: Super samochód do codziennej jazdy z super przyczepnością do podłoża, używałem go przez długi czas i prawie codziennie nim jeździłem lecz chciałbym odpocząć troszkę od tej gry i tracenia prawek za głupie przypadki które mi się często zdarzają wsiadając do takiej machiny. Chciałbym oddać go w dobre ręce i żeby komuś posłużył dłużej niż dzień czy dwa. SS’y: https://imgur.com/a/hBuBs5e
  9. No trudno, to już twój problem. Mnie te reakcje śmiechu od waszej frakcji nie ruszają jak coś.
  10. Nick funkcjonariusza: @MonDy. Data i godzina zdarzenia: Wczoraj, 26.10.2021, około godziny 19:46. Dzisiaj 27.10.2021, około godziny 15:32. Pełen opis sytuacji: Witam wczorajszego dnia wywołałem pościg na strefę DM, zostałem złapany i odsiedziałem czas, który podał mi oskarżony. Dziś po kolejnym pościgu dowiaduje się, że mam wpis który mi nie został dnia wczorajszego usunięty podczas umieszczania mojej osoby w więzieniu, tylko nadal posiadałem go w systemie MDT i musiałem po dzisiejszym pościgu go odsiedzieć. Siedziałem w więzieniu 2 godziny i 12 minut, (132 minuty). Jeśli padło by pytanie kto mnie wsadzał to dziś zostałem uwięziony przez funkcjonariusza PerkuleZ., tym razem na 160 minut, czyli 2 godziny oraz 40 minut. Zatem do niego nic nie mam bo on zrobił to co miał zrobić poprawnie, poprzez błąd oskarżonego muszę odsiedzieć teraz dodatkowe minuty w więzieniu. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Posiadam zrzuty ekranu z dokładną godziną. Wczoraj zostały zrobione bo miałem wątpliwości, czy nie posiadam żadnych wpisów, dziś się przydały, zatem wszystko można sprawdzić w logach jeśli będzie potrzebne. ---> https://imgur.com/a/ujgP222 W spoilerze większość ważniejszych logów szczegółowo opisanych. Ja, KACPERO* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  11. vertii

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddaje Większości oddałem, teraz mam limit.
  12. Nawet mi nie zależy mi na rekompensacie tylko za wskazywanie na ciebie palcem dostałem prawie 30 minut więzienia, nawet nie miałem zamiaru Ciebie denerwować, skoro tak cię to denerwowało wystarczyło mi napisać, ale widzę że tu zbyt poważnie bierzecie tą grę do siebie i se nawet pożartować nie można. Wiedziałem że gdy po otrzymaniu ostrzeżenia i ignorowaniu go poniosę konsekwencję, ale nawet nie zostałem ostrzeżony, tak samo nie sądziłem że za takie coś pójdę do więzienia na 30 minut. Myślę że to akurat nie ma nic do rzeczy, że się strzelam z sapdami na dmie jak prawie każdy.
  13. Nick funkcjonariusza: @Pjoteer Data i godzina zdarzenia: 25.10.2021, 18:50-18:55 Pełen opis sytuacji: Jak widać na nagraniach przez mnie załączonych nudziłem się troszkę i wskazywałem na policjanta palcem to ten mnie z paralizatora parę razy potraktował, zakuł i odstawił na chodnik bez poinformowania o oddaleniu się od akcji, ani żebym nie przeszkadzał czy coś, jak widać w dwóch logach poniżej dostałem mandat za "niewykonywanie poleceń", tyle że jak wyżej napisałem funkcjonariusz nic nie wspomniał abym zaprzestał, odnosząc się do powodu mandatu "niszczeni mienia policji" jak najbardziej przyznaje się, że wskoczyłem na radiowóz, odruchowo ale to zrobiłem. Pozatym 29 minut więzienia za wskazywanie na funkcjonariusza palcem oraz jakieś tam przypadkowe wskoczenie na radiowóz to dramat. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Link do nagrań wstawionych na imgur jak mniej więcej wyglądała sytuacja - https://imgur.com/a/Vbk6FLT W spoilerze ogólne logi z przedstawionej sytuacji, poniżej dwa logi podkreślające moją karę. [2021-10-25 18:55:30] [Output] : Pjoteer [183]: Mandat 2940PLN co w przeliczeniu daje 29 minut wiÄ™zienia. [2021-10-25 18:55:43] [Output] : Pjoteer [183]: Za celowe utrudnianie dziaĹ‚aĹ„, niewykonywanie poleceĹ„ i niszczenie mienia policji. Ja, KACPERO* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  14. vertii

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddaje tym dobrym człowiekiem którzy mi dadzą Ludzie limit mam jak coś
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin