Nick funkcjonariusza: @MonDy.
Data i godzina zdarzenia: Wczoraj, 26.10.2021, około godziny 19:46. Dzisiaj 27.10.2021, około godziny 15:32.
Pełen opis sytuacji: Witam wczorajszego dnia wywołałem pościg na strefę DM, zostałem złapany i odsiedziałem czas, który podał mi oskarżony. Dziś po kolejnym pościgu dowiaduje się, że mam wpis który mi nie został dnia wczorajszego usunięty podczas umieszczania mojej osoby w więzieniu, tylko nadal posiadałem go w systemie MDT i musiałem po dzisiejszym pościgu go odsiedzieć. Siedziałem w więzieniu 2 godziny i 12 minut, (132 minuty). Jeśli padło by pytanie kto mnie wsadzał to dziś zostałem uwięziony przez funkcjonariusza PerkuleZ., tym razem na 160 minut, czyli 2 godziny oraz 40 minut. Zatem do niego nic nie mam bo on zrobił to co miał zrobić poprawnie, poprzez błąd oskarżonego muszę odsiedzieć teraz dodatkowe minuty w więzieniu.
Dowód, który to potwierdza całe zajście: Posiadam zrzuty ekranu z dokładną godziną. Wczoraj zostały zrobione bo miałem wątpliwości, czy nie posiadam żadnych wpisów, dziś się przydały, zatem wszystko można sprawdzić w logach jeśli będzie potrzebne. ---> https://imgur.com/a/ujgP222
W spoilerze większość ważniejszych logów szczegółowo opisanych.
Ja, KACPERO* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.