Skocz do zawartości

vertii

Gracz
  • Postów

    181
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez vertii

  1. Ostrzał typie nie był kierowany akurat w żadnego funkcjonariusza, jeszcze raz się odniosę do tego, że jakby pieski to jeszcze nie jest takie brzydkie słowo, a bardziej zdrobnienie i tak o mówię do policji takie życie a wy jesteście spoceńcami którzy siedzą przed komputerami i nie dają normalnie pograć innym ludziom, nie mówiąc tutaj o wszystkich lecz o większości, ale są i spoko ludzie
  2. Nie widać gracza na nagraniu aktualnie, lecz jeszcze wcześniej przed zapisaniem tego całego nagrania zabił gracza kto inny, nie wiem kto, jak on padł, nie zabiłem go bo zabił go ktoś inny przed mną, nic nie poradzę że mam ustawioną powtórkę na 30 sekund. Ja nie lubię ogółem kłamstw i nie wiem po jaki grzyb miałbym kłamać w skardze jestem wręcz przeciwny takiemu zachowaniu. Pozatym czemu mam dostać punkty to że mówię tak na policję to już przyzwyczajenie, nazwałem was też koxami więc powinniście się czuć wyróżnieni. Ty też jesteś na poziomie dna.
  3. Witam nie serdecznie KACPERO*. Nie rozumiem twojego rozumowania, skoro zauważyłeś, że "niby" do któregoś z funkcjonariuszy strzelam to dlaczego nie zareagowałeś natychmiastowo? Pewnie dlatego, że tego nie zrobiłem, bo jak opisałem wyżej strzelałem do zwykłego gracza znajdującego się na strefie DM. Nie oddałem jakiegokolwiek strzału w żadnego funkcjonariusza. Odpisałeś mi "mhm" co uznałem za odpuszczenie tego, czego nawet nie zrobiłem xd, nagle jak widać na nagraniu postanowiłem, że wykonam ostrzał w waszą stronę, lecz że względu na waszą ilość funkcjonariuszy po momencie się wycofałem, co do tego, że celowałem to jakby nie dostałem powodu "stwarzanie zagrożenie życia funkcjonariusza", lecz "Ostrzał w stronę SAPD" bądź coś w tym stylu. Jeśli chodzi o logi, no tak napisałem to co napisałem i co z tego to nie wiem. Ogółem te SAPD jest czasem bardzo ciężkie do zniesienia przez zwykłego gracza nie chodzi mi tutaj tylko o strefę DM, lecz zachowanie funkcjonariuszy i ich niekompetencja podczas pełnionej służby, szkoda gadać... Znając życie skarga znów wpłynie na korzyść Pana oskarżonego, z powodu nie wystarczających dowodów, oczywiście pieski zawsze są na pierwszym miejscu jeśli chodzi o sprawiedliwość, te koxy nie potrzebują żadnego dowodu na swoją niewinność
  4. Nick funkcjonariusza: @Veeito Data i godzina zdarzenia: 25.09.2021, 21.12 Pełen opis sytuacji: Wszedłem sobie na strefę DM, nie strzelałem w żadnego SAPDA, lecz strzelałem w kolegę obok, widocznie źle to odebrali ale zanim nastąpiła cała sytuacja minęło około parę minut, po oddanych strzałach do kolegi gdy zobaczyłem, że funkcjonariusz zmierza w moją stronę wyszedłem z strefy DM i dopiero jak widać na nagraniu wszedłem na nią, nic nie strzelając zostałem powalony i po paru minutach wsadzony do więzienia. Myślałem, że po tym "Mhm" Funkcjonariusz SAPD mi jakby odpuścił, co do nagrania widać, że tylko celowałem, nie oddałem żadnego strzału, a dopiero po paru minutach zostałem powalony jakby za nic, dla mnie to jest chore. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/ANXretI Ja, KACPERO* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  5. vertii

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddane, oddaje tym którzy mi dadzą
  6. vertii

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddaje tym co dadzą hehe Limit panowie i panie mam, po oddam.
  7. W wolnym czasie lubię denerwować naszych serwerowych cejotów @Kellus
  8. vertii

    Nabij sobie Repke V2.

    Siemano, oddaje tym co mi dadzą
  9. vertii

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddaje tym co mi dadzą, bo niektórzy nie oddają xd
  10. vertii

    Lock

    Temat do zamknięta, combiak poszedł w dobre ręce.
  11. vertii

    Lock

    Oferta dosyć spoko jeśli chodzi o bulleta, lecz musiałbyś coś dorzucić.
  12. vertii

    Lock

    Deluxo raczej odpada, co do ofert dużo brakuje.
  13. vertii

    Lock

    Model: Sentinel (405) ID: 44528 Pojemność silnika: 2200cm3 Przebieg pojazdu: 3417,4km Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1077), wydech (1018), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( BOJKA ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł nitro, przyciemnienie szyb (20%), Butla LPG: 75 litrów, Bak benzyny: 90 litrów Cena: Pojazd wystawiony bardziej poglądowo w celu oszacowania wartości, zbieram oferty. Oczywiście jeśli trafi się jakaś fajna oferta to zastanowię się nad sprzedażą pojazdu. Coś od siebie: Pojazd w skrócie 2.2 FT bez Hydrauliki, UP4 oraz modułu ABS. SS’y:
  14. vertii

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddaje wariaty, oczywiście po limicie
  15. Dlaczego ja muszę to udowodnić a oskarżony nie musi tego zrobić? Zawsze może kłamać także widzę, że tutaj widocznie skarga zostanie rozpatrzona na jego korzyść. Nie monitoruje całej gry 24/7. Czy może posiada jakiś dowód/świadka który potwierdzi, że ponoć "strzelałem" do któregoś funkcjonariusza poza strefe DM? Oczywiście nie zrobiłem tego, tylko chciałbym, aby oskarżony się jeszcze wypowiedział. Bo widzę, że niezłych gigusiów macie tam w tych sapdach jeśli chodzi o szczerość. A i śmieszne jak mi każdy SAPD daje reakcje śmiechu xd
  16. vertii

    Nabij sobie Repke V2.

    Jak zwykle, oddaje. Limit, oddam po.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin