Skocz do zawartości

4Stroke

Gracz
  • Postów

    236
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez 4Stroke

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. almpy daja 80k do ceny ile bez up cenisz
  3. 4Stroke

    Sell jester 1.6

    Model: Jester ID: 57755 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 2100 Dodatki: spoiler (1158), progi (1069), wlot -dach (1067), felgi (1081), wydech (1066), tylny zderzak (1161), ogranicznik prędkości, radio CB Cena: LICYTACJA Coś od siebie: super duper fajne auto pod domek albo cos jak cena mnei nie zadowloi zostaje u mnie SS’y:
  4. 4Stroke

    @lock

    powodzenia w sprzedazy odemnie na dzis to juz wszystko moja ofka 260k max
  5. 4Stroke

    @lock

    taaaa wieksze XDDD powodzenia ludzia ktory to kupia a poznej bedzie im to iezko sprzedac
  6. 4Stroke

    @lock

    mordo warte to max 260k nie wiecej
  7. 4Stroke

    @lock

    posiada je okolo 10 graczy
  8. 4Stroke

    LOCK

    300k bez apa i hydro
  9. 4Stroke

    LOCK

    bez upa 250k ?
  10. Pierwszy domek z bankomatem ! Nazwa nieruchomości: Domek-przyczepa ID nieruchomości: 864 Cena za dobę: 100pln Lokalizacja: lasbaracas Cena: oby dwa 8k SS’y: https://imgur.com/wVjMyef Coś od siebie: fajny domek polecam miejsce z drugim na ok 10 aut Nazwa nieruchomości: Domek-przyczepa ID nieruchomości: 836 Cena za dobę: 100pln Lokalizacja: lasbaracas Cena:oby dwa 8k SS’y: https://imgur.com/4MtI32Z Coś od siebie: fajny domek polecam miejsce z drugim na ok 10 aut
  11. I Ride You Car znaczy upalam do odciny 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin