Skocz do zawartości

4Stroke

Gracz
  • Postów

    236
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez 4Stroke

  1. no i mamy święta bożego narodzenia ! hohoho -Adasz14

  2. 4Stroke

    kupie sultana 1.6

    Model: sultanPojemność silnika: 1.6Przebieg pojazdu: obojetny najlepiej niskiCena: do 300kDodatki: co bedzie to bedzieCoś od siebie: nw pod lidla do upalania
  3. już nie wiele zostało do świąt jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

  4. Zdrowych, pogodnych jak i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Samych sukcesów w nowym roku, aby był szczęśliwy, spełnienia marzeń!
  5. Witaj graczu 4Life iż za 2 dni odbędą się święta Bożego Narodzenia chciał bym ci życzyć:Dostania się do wymarzonej frakcji,zarabiania kokosów,szybkiej jazdy jak Kubica i czego sobie będziesz życzył życzy ci~Adasz14 Hoł ,Hoł, Hołł.

    1. shvky

      shvky

      mordo ale swieta juz jutro, wzajemnie

  6. Model: ZionID: 53505Pojemność silnika: 1.6Przebieg pojazdu: 1900km chybaDodatki: felgi (1073), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB+LPG 50LCena: ofki 210k w górę Coś od siebie: fajne auto do driftu pod biedronke na wieczorne upalania z wojtasem pod lidlem w pierwszy snieg albo cos nie wiem nie pamiętam.SS’y: takie o
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. prosze o ukranie tego gracza watpie ze to pomyłka najpeirw mowi porucenie poznej ze zle zaparkowany i doliczyl kase powinno wyjść 550zł a ty doliczyłeś 200
  10. a i jeszce cchce zwrot bo za bk mogl dolozyc tylko 250 do tych 300 a dolozyl 450 wiec ta gotóka do zwrotu
  11. Twój nick: Adasz14Nick osoby oskarżonej: @Poi$on*|THC|Powód napisania skargi: zawyzenie ceny za zle parkowanie Dowody:
  12. Nazwa nieruchomości: przyczepaID nieruchomości: 403Cena za dobę: 60plnLokalizacja: stare lotniskoCena: ofki 1,5k w gore SS’y: Coś od siebie: kozak hata pod auto albo cos klimatowo jest kawalek plotu z drewna obok rozbity samolot jest jakies zadaszenie i sama przyczepa xD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin