Skocz do zawartości

4Stroke

Gracz
  • Postów

    236
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez 4Stroke

  1. 165 i 2dyhy na flache tylko że ich nie ma
  2. Podbijaj ofke tylko późnej. Nie wycofuj ;))
  3. No jesteś żałosna nie biorę nic na pożyczkę
  4. Gdzie ty go w salonach masz na downtwon bo 200k byly
  5. Nie no już wolę zrobić i kiedy indziej coś kupić
  6. Nie wiem po co pod wwyztskim podbijasz a nie kupujesz
  7. Daje 451 tylko muszę pożyczyć
  8. 4Stroke

    LOCK

    skladamy sie
  9. Ile cenisz stunt plane podaj OFE
  10. To nie ja wystawiłem. Post z sprzedażą tylko ty powodzenia w sprzedaży ja ci bez tego upa od biedy mogę dać 340 i elo
  11. Pokaż ta ofertę bo za tyle widziałem z innymi upami
  12. Pokaż ta ofertę bo za tyle widziałem z innymi upami
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin