Skocz do zawartości

4Stroke

Gracz
  • Postów

    236
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez 4Stroke

  1. 4Stroke

    Sandking 1.6

    150k to w salonie ja mówiłem z up1 i hydro
  2. 4Stroke

    Sandking 1.6

    Napisałem że 450k ale jak pożyczę co było dla beki i drugi raz napisałem 650k bez pisania o pożyczce wiec ty jesteś cejem albo czytać nie umiesz
  3. Ja daję 215k i biorę tylko mam jeszce jedno auto jak nie kupię biorę hunta
  4. 4Stroke

    Sandking 1.6

    Wystarczy dobrze poszukać albo się popytać rok temu za 300k się kupowalo z up1 i hydra
  5. 4Stroke

    Sandking 1.6

    Za 480k idzie czasem już wyrwać coś z up1 i lampą
  6. 4Stroke

    LOCK

    250k i zaraz jestem na serverze
  7. 4Stroke

    Kox Terenówka

    Bo zedytowales temat a tak props ten hubtley tyle stoi na giełdzie że każdy wie że ciężko to sprzedać
  8. Niestety nie bo ja ofke daje większą od ciebie :)) 268k
  9. sam wiesz ze ty i ja bekowe ofki robilismy wiec Xd
  10. i co pewnie pieniozkow bralko na podbicie ceny
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin