Skocz do zawartości

4Stroke

Gracz
  • Postów

    236
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez 4Stroke

  1. 4Stroke

    "BAZA" POD ORG

    działa moja propozycja 30k fajna baza przyda mi sie
  2. Model: Sultan HB benz+eleID: 66295Pojemność silnika: 1.8Przebieg pojazdu: 6591Dodatki: atrapa nitro (1010), felgi (1079), wydech (1028), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości plus 1 klucz Cena: ofka na serverze 315k Coś od siebie: narazie poglądowo jak cena mi sie spodoba to sellam ( poglądowo tylko dlatego że czekam na rozpatrzenie skargi bo zostałem oszukany na tego sultana)SS’y:
  3. Sprzedaj dubajowi fejm będzie Dubaj dobra morda:)))
  4. 4Stroke

    LOCK

    jescze troche iiiiii zmienia wlasciciela
  5. super wywiad dudziak! oby tak dalej i więcej z dubajem haha
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. kolezanko bez przesady no
  8. 4Stroke

    Sultan 1.6

    Dobra 323k i wbijam na swrrva
  9. 4Stroke

    Sultan 1.6

    310k i co ty na to
  10. 4Stroke

    Sultan 1.6

    slavman 1.6 hydro i dopalce
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin