Skocz do zawartości

4Stroke

Gracz
  • Postów

    236
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez 4Stroke

  1. 17k to jest obok lawet ?
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. 4Stroke

    kupie elegy 1.6 !!!!

    Model: elegy Pojemność silnika: 1600cm Przebieg pojazdu: - Cena: ofy Dodatki: czyste najlepiej moze byc na feldze Coś od siebie: kupie
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. czytanie z zrozumieniem nie boli. a za 180k to czystego
  6. Model: Sentinel std ID: 93349 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 300 Dodatki: up1/2 fele licznik wydech Cena: ofy 230k+ Coś od siebie: fajne auto prawie jak bmka SS’y: https://imgur.com/undefined
  7. Witam pana administratora ! Jak leci dzionek ?

  8. siema

    1. Kubula
    2. 4Stroke
    3. Kubula

      Kubula

      Wszystko w porządku, a u ciebie?

    4. 4Stroke

      4Stroke

      U mnie też wszystko jak należy. Czekam aby wrócić na serwer i zacząć grać jak za dawnych lat!

  9. Witam czlowiek sobie gra , gra a tu nagle przychodzi osoba która się czepia wszystkiego i dostaję się bana. Mam nadzieję że kiedyś wrócę do gry i że dostanę tą szansę grania właśnie z wami. Pozdrowienia i podziękowania za grę @Dudziak Właśnie u ciebie w org zacząłem grę i poznałem wiele dobrych ludzi dzięki za wspólną grę i przeżyty czas. @Szczot4 Fajny twój sultan był i rozmowy z tobą na dc . @-Yakuza- Z tobą jednak grałem większą ilość godzin naprawdę fajnie się z tobą grało @SH_Shajkox Ziomooo mój dzięki tobie dalej prowadziłem grę i dzięki tobie poraz pierwszy znalazłem się na jutubie. @Jurasek2009PVP Z ciebie też panie wojskowy był dzik i sarna wiadomo o co chodzi dzięki za grę ! @Neequ Z tobą wbiłem razem nasze 1500lp i z tobą dołączyłem pierwszy raz do jakiej kolwiek org dzięki za grę! @maciek2010PL Później nadszedł czas na ciebie i nagrywki na yt równy z ciebie gość mam nadzieję że jeszcze zagramy trzymaj się dzięki za grę ! @carl_jonhson ty również dobry zadymiarz z dma mimo kłótni jakie były dalej cię miło wspominam dzięki za grę trzymaj się ! @TheArasik. dzięki za pobyt u ciebie w organizacji ! @Wiesi3k.Dzięki że nie dawałeś prawka jak zrobiłem coś złego i miałeś cierpliwość ! @Deshi_2k.UwU dzięki za grę i pogadanki na dc miłej gry ! @AdekUchiha dzięki za gre pijaczyno ! @Dubaj dzięki za chwilę w grze i że mogłem dołączyć do was do org! @Ukiiiito ty zawsze mi dawałeś kredyty :DD dzięki bardzo ci za to Miłej gry ! @Handlarz. kolejna osoba z którą utrzymuję kontakt poza grą do dziś dzięki że cię poznałem i że poświęciłeś czas na grę zemną ! @ZbyK.gg fajny server dzięki że dla nas go stworzyłeś ! @ThanKs. dzięki za ostatnie przykładanie oka do mnie żebym dostał bana wiesz doskonale o co chodzi Miłej gry i rozwijania się jako administrator ! @jestempsem piękne skoki prawie 10z mc i żadnej kary rozwijaj się i dzięki za grę mordo ! @Wydymiarz dzięki za grę ! @Roxel dobry ziom i wariat dzięki za grę miłej gry ! Jeżeli o kimś zapomniałem przepraszam ale też pozdrawiam i miłej gry jak to przeczytałeś/aś (Osoby oznaczone wspominam najlepiej) Jeszcze raz wielkie dzięki Może kiedyś się spotkamy !
  10. 1338 @SH_Shajkox @Jurasek2009PVP
  11. Nick funkcjonariusza: @Chrzano_o Data i godzina zdarzenia:godzina około 9:15 dnia 17.06.21 Pełen opis sytuacji:Kolega bolmen stojąc koło dm napotkał owego funkcjonariusza BollmeN napisał w tedy BollmeN [31]: chrzano je jajo z chrzanem po czym został zakuty i zaciągnięty do >>Radiolki<< Po czym policjant napisał Chrzano_o [25]: Obraza funkcjonariusza dodając że chrzano nie zachowuje kultury osobistej pisząć np bllmenowi na pm ""skarga es"" i chciał bym wspomnieć jeszcze o nie umiejętności pisania gdzie bollmen miał binda w którym jasno i wyraźnie pisze "anty police deparment "" czy coś w tym stylu jednak pan chrzano odpisał ze podszywanie pod pd jest karalne później afczył 15 min gdzie bollmen pisał że musi iść do szkoły. W końcu ożył i napisał że 2700PLN mandatu dla kolegi bolka albo 57min więzienia nawet nie zapytał czy woli mandat czy więzienie tylko bez pytania pojechał wsadzić go do >>paki<<. Dowód, który to potwierdza całe zajście:Ⓘ Zostałeś rozkuty przez funkcjonariusza Chrzano_o. Ⓘ Powód: Odmowa przyjęcia mandatu+wpis Ⓘ Czas, który musisz odsiedzieć to 57 minut/y.
  12. 4Stroke

    Kupie buffalo 1.6

    Model: Buffalo Pojemność silnika: 1.6 chyba ze w dobrej cenie 1.8 bedzie Przebieg pojazdu: kręcony u mireczka za stodołą Cena: tak do 300k Dodatki: mile widziane lampy Coś od siebie: przebieg do ustalenia xD
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin