jechalem sobie autem na autostradzie lv lekko od lewej do prawej skrecalem zaytrzymal mnie i powiedzial ze mam nie wychodzic ani odjezdzac autem i nei wychodizlem tylko lekko odjechalem do przodu delikatne naklikniecie i stanolem aby mi zderzaka nei uszkodzil po 3min przypomnail sobie to i kazal wyjsc i mierzyl z pistoletu do mnei po czym wyszedlem i zakul mnei napisal po sare aby zabrala auto wymyslisl sobie mandat ze nie stosoje sie do pjego polecen plus zagrozenie na drodze i mowil ze jezdzilem autem i wsysiadlem z niego wiec mialem po tym chwile nagrane ze nei wysiadam a server ma 700g i sa duze lai wiec chlopie zwaz uwage zabral m iauto na pp za ponad 1k pln i 22 min jaila przy czym drugi policjant wchodzil do tej klaki i ucieklem z niej na zewnatz i po 5 min mnie tepnol za co nei mogl bo byla to ucieczka wiec no czekam na oddanei kasy za auto i przeproszenei za zmarnowany czas moj i ukaranei go moge dac nagranie jak jest bardzo potrzebne co robil .