Skocz do zawartości

4Stroke

Gracz
  • Postów

    236
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez 4Stroke

  1. jechalem sobie autem na autostradzie lv lekko od lewej do prawej skrecalem zaytrzymal mnie i powiedzial ze mam nie wychodzic ani odjezdzac autem i nei wychodizlem tylko lekko odjechalem do przodu delikatne naklikniecie i stanolem aby mi zderzaka nei uszkodzil po 3min przypomnail sobie to i kazal wyjsc i mierzyl z pistoletu do mnei po czym wyszedlem i zakul mnei napisal po sare aby zabrala auto wymyslisl sobie mandat ze nie stosoje sie do pjego polecen plus zagrozenie na drodze i mowil ze jezdzilem autem i wsysiadlem z niego wiec mialem po tym chwile nagrane ze nei wysiadam a server ma 700g i sa duze lai wiec chlopie zwaz uwage zabral m iauto na pp za ponad 1k pln i 22 min jaila przy czym drugi policjant wchodzil do tej klaki i ucieklem z niej na zewnatz i po 5 min mnie tepnol za co nei mogl bo byla to ucieczka wiec no czekam na oddanei kasy za auto i przeproszenei za zmarnowany czas moj i ukaranei go moge dac nagranie jak jest bardzo potrzebne co robil .
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nazwa nieruchomości:duzy dom-willa ID nieruchomości:593 Cena za dobę:180 Lokalizacja:Los Santos Cena:Ofki od 10k w gore ! SS’y:https://imgur.com/THoCYq3Coś od siebie: z tylu jeszce kawalek miejsca polecam !!! duzo miejsca na auta
  4. Model:Rancher najlepiej pickup 1.6-1.8 ale nie pogardze tez zwyklym z fajnym tunem 1.6-1.8 Pojemność silnika:1.6-1.8 Przebieg pojazdu:Dowolny Cena:do 250k Dodatki: fajnie by bylo miec kolorowe lefrektory jakis up1 i up3 do tego obowiazkowe felgi terenowe bez lampek i upow tez rozwaze Coś od siebie: Proponowac ofki pilne mordy to !
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Model:Sentinel Pojemność silnika:1.4 Przebieg pojazdu:obojetny Cena:do 80k max Dodatki:up1 nie koniecznie felgi obowiozkowe i podswietlenie licznika chociaz jak beda same felgi tez mne it ozadowoli Coś od siebie:kupie w kombi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin