Skocz do zawartości

goroncydamus

Gracz
  • Postów

    167
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez goroncydamus

  1. A, myślałem, że tylko ja dziś po temacie :DDD 

    G> Lil_PumpGS (219): znów fotoradary w miniomki się pozmieniały, a mówiłem im dziś bez lsd XD

    1. milosz^

      milosz^

      jaramy  bo jestem cpunem ostrym ;DDD Nie wstydzę sie tego, to moja fajniusia ceha charakteru ;))) a wy wszyscy, co sie smiejecie ze mnie - ja jestem zdrowy, tak samo jak wy :>

      damianku, slicznie sie postarales nad tym postem. lezka sie kreci, pamietam jeszcze jak ostro ruchalismy pole razem :D

  2. G> Lil_PumpGS (353): siejem siejem co zasiejem to kurde w te i nazad sprzedamy 

    BUCH Z WAMI 4LIFE! :D @WIXAPOL

    1. goroncydamus

      goroncydamus

      Czesc @WIXAPOLhaha hehe dopiero wstales? wypad do pr*cy

    2. Lil_PumpGS

      Lil_PumpGS

      i niech buch zapalony z nami będzie 

    3. goroncydamus
  3. Nie kropkujcie za dużo! haha hehe :DDD

  4. Poszukamy razem znajdziek z @pomocnik2000?

    1. ZK.

      ZK.

      Metagaming będzie mówisz 

    2. goroncydamus

      goroncydamus

      mefagaming prendzje hahahah!

  5. Drugi dzień nurka - 301 beczek - 77k, dobranoc.
    Dzisiaj też OSTROO było dziś NURKOWANE :D. 

  6. Czesc cpunek :D

    1. yen

      yen

      powiedzial co wiedzial :) :) :) :) :) 

  7. Co jest dobre na poranek? Moim zdaniem RedBull ENERGY DRINK 473ml. 

  8. Pierwszy dzień nurka - 505 beczek - 125k, dobranoc. 
    OSTROO było dziś NURKOWANE.

    1. cvgg

      cvgg

      jA też dziś OSTR00 nurkowalem :))

    2. ._Rumak_.

      ._Rumak_.

      wszystko dobrze?! jaki kolor ma trawa?!

    3. goroncydamus
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Jezusie, jako jedyny nas Chciałeś wczoraj uratować. Mnie i @milosz^byliśmy w trudnym w swoim życiu okresie, Chcieliśmy się zabić. 

    1. milosz^

      milosz^

      To prawda, byliśmy na skraju śmierci i władze z elesa chcieli nas ukrócić, BRONIOM!

  12. Nuta wyszła, a nurek dalej nie. NIESAMOWITE, Amazing, unglaublich. 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Desterek
    3. goroncydamus

      goroncydamus

      No w sumie to bolą mnie stupki, więc to ja pozwe tego Altaceta

    4. kjex

      kjex

      O cholibka, zrobił operacje trans z Alteca na Altaceta

       

    5. goroncydamus

      goroncydamus

      @milosz^powiedz cos o transach

    6. goroncydamus
  13. Robił lepsze audycje, niż autopilot. Szacunek.
  14. Koniec zimy na 4life, a podwodny urząd pracy  nie rekrutuje :(

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. PolakoVskY*

      PolakoVskY*

      Musisz coś z tym zrobić, każdy oczekuje na nurka

    3. Wantedmax

      Wantedmax

      wszystko, tylko nie pr*ca

    4. LilBoy
    5. goroncydamus

      goroncydamus

      Obudźcie mnie jak będzie rekrutacja do teamu podwodnych. Dobranoc.

    6. goroncydamus

      goroncydamus

      Jest zawiedziony Wami...

  15. Wszystkiego najlepszego Filip!!! Spóźnione lekko, ale szczere :*

    Całuski dla główki fifiego od damusika katusika :D

    1. wonderxoxo

      wonderxoxo

      Wielkie dzięki!!! Jak mawia klasyk lepiej późno niż wcale więc szacuneczek dla Ciebie brachu!!! :*

  16. bartek muwi rze cziken banana wienc marz

     

  17. Cześć Fifi jak tam u Ciebie?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Lexusek
    3. wonderxoxo

      wonderxoxo

      Ty też @Lexuseksłodziak jesteś, u Ciebie co tam Michał?

    4. goroncydamus

      goroncydamus

      Matko jedyna Fifi jaki zamach!

       

    5. goroncydamus

      goroncydamus

      U mnie zle bo dzis nocka i dzien pelen zalu smutku i gniewu co do polityki jana fergusona 

    6. goroncydamus

      goroncydamus

      Jak tam u was hopaki? hmm? a moze ty sie wypowiedz @WIXAPOLwixa wixa wixa piotr piotr piotr jadom jadom auu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin