Siemka wszystkim! (Wiem każdy sobie myśli co ten idiota tu robi, nie dziwię się)
Po przemyśleniach chciałbym przeprosić cała ekipę 4life i także kilku graczy, chciałbym ich wymienić:
ZbyK i Kasia: Was chciałbym szczególnie przeprosić, ponieważ jak ktoś pamięta bądź nie: Zrobiłem obraźliwy temat który był kierowany w ich stronę, co było tam najbardziej chamskie były tam też użyte ich prywatne zdjecia z fb.
Pietrek,Cola,Mango,Epick,Damian., Kasztan*Was też należą się przeprosiny, wiem głupio się zachowałem obrażają Was na mumble i to przy większej ilości graczy.
Wybojowy: mimo naszej wspólnej gry, też Cię obrazilem i to nie raz. Ciebie mordko najbardziej przepraszam.
Chciałbym dodać że nie wszystkich wymieniłem tutaj. Wiem nie każdy może mi wybaczyć. Rozumiem to w 100%
Teraz każdy może mieć dwa pytania.
1.Dlaczego przepraszam (i to po tak długim czasie)
2. Co spowodowało moje zachowanie.
Odpowiem na to w skrócie.
1.Po przemyślenia sobie wszystkiego pomyślałem że wypadało przeprosić i okazać chociaż trochę skruchy.
2. Byłem zaslepiony słowami które usłyszałem, a także projekt w którym uczestniczyłem.
Jeszcze raz bardzo wszystkich, przepraszam.
Pozdrawiam: Xjobs