Skocz do zawartości

Xjobseq

Gracz (bez synchronizacji)
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Bez synchronizacji

O Xjobseq

Osiągnięcia Xjobseq

Nowicjusz

Nowicjusz (1/4)

0

Reputacja

  1. Xjobseq

    Przeprosiny

    Siemka wszystkim! (Wiem każdy sobie myśli co ten idiota tu robi, nie dziwię się) Po przemyśleniach chciałbym przeprosić cała ekipę 4life i także kilku graczy, chciałbym ich wymienić: ZbyK i Kasia: Was chciałbym szczególnie przeprosić, ponieważ jak ktoś pamięta bądź nie: Zrobiłem obraźliwy temat który był kierowany w ich stronę, co było tam najbardziej chamskie były tam też użyte ich prywatne zdjecia z fb. Pietrek,Cola,Mango,Epick,Damian., Kasztan*Was też należą się przeprosiny, wiem głupio się zachowałem obrażają Was na mumble i to przy większej ilości graczy. Wybojowy: mimo naszej wspólnej gry, też Cię obrazilem i to nie raz. Ciebie mordko najbardziej przepraszam. Chciałbym dodać że nie wszystkich wymieniłem tutaj. Wiem nie każdy może mi wybaczyć. Rozumiem to w 100% Teraz każdy może mieć dwa pytania. 1.Dlaczego przepraszam (i to po tak długim czasie) 2. Co spowodowało moje zachowanie. Odpowiem na to w skrócie. 1.Po przemyślenia sobie wszystkiego pomyślałem że wypadało przeprosić i okazać chociaż trochę skruchy. 2. Byłem zaslepiony słowami które usłyszałem, a także projekt w którym uczestniczyłem. Jeszcze raz bardzo wszystkich, przepraszam. Pozdrawiam: Xjobs
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin