Skocz do zawartości

Xjobseq

Gracz (bez synchronizacji)
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Bez synchronizacji

Treść opublikowana przez Xjobseq

  1. Xjobseq

    Przeprosiny

    Siemka wszystkim! (Wiem każdy sobie myśli co ten idiota tu robi, nie dziwię się) Po przemyśleniach chciałbym przeprosić cała ekipę 4life i także kilku graczy, chciałbym ich wymienić: ZbyK i Kasia: Was chciałbym szczególnie przeprosić, ponieważ jak ktoś pamięta bądź nie: Zrobiłem obraźliwy temat który był kierowany w ich stronę, co było tam najbardziej chamskie były tam też użyte ich prywatne zdjecia z fb. Pietrek,Cola,Mango,Epick,Damian., Kasztan*Was też należą się przeprosiny, wiem głupio się zachowałem obrażają Was na mumble i to przy większej ilości graczy. Wybojowy: mimo naszej wspólnej gry, też Cię obrazilem i to nie raz. Ciebie mordko najbardziej przepraszam. Chciałbym dodać że nie wszystkich wymieniłem tutaj. Wiem nie każdy może mi wybaczyć. Rozumiem to w 100% Teraz każdy może mieć dwa pytania. 1.Dlaczego przepraszam (i to po tak długim czasie) 2. Co spowodowało moje zachowanie. Odpowiem na to w skrócie. 1.Po przemyślenia sobie wszystkiego pomyślałem że wypadało przeprosić i okazać chociaż trochę skruchy. 2. Byłem zaslepiony słowami które usłyszałem, a także projekt w którym uczestniczyłem. Jeszcze raz bardzo wszystkich, przepraszam. Pozdrawiam: Xjobs
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin