Skocz do zawartości

PAMPAM

Gracz
  • Postów

    194
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez PAMPAM

  1. Dodajcie jeszcze unikatowe lampy spowrotem, ogólnie wszystkie auta unikatowe typu rumpo Stafford i wtedy na pewno będzie git 

    1. AdekUchiha

      AdekUchiha

      up1 w moto to nie był unikat, tylko zwyczajnie opcja z początków serwera która gó**o do moto dodawała. Teraz jest możliwość montażu na niekorzyść tych trzech osób, ale teraz ten up1 faktycznie dodaje prędkość pozdrawiam.

    2. blaki

      blaki

      Nikt nikogo nie zmusza do kupna tych pojazdów ;) 

    3. Luzio098

      Luzio098

      Podzielam opinię tego trolla i oszusta @blaki i speca od fps!!! 

      Życzę miłej nocy

    4. PAMPAM

      PAMPAM

      I tak się nie zdziwie jak unikaty wrócą Xd

  2. ludzie chyba zapomnieli o twojej apelce chyba pdw 

    1. BezzY.

      BezzY.

      po drifotywało by sie elegy co nie? 

    2. PAMPAM
  3. siema kiedy ub

    1. zerowania.

      zerowania.

      Siema nie wiem zależy kiedy administracja będzie miała chcice

    2. PAMPAM

      PAMPAM

      a ja tez bede miał czy nie

    3. zerowania.
  4. cos ciekawego sie dzieje tutaj u was na serverze?

  5. 2.PNG

    1. solty

      solty

      złe porty z tego co pamiętam było ich zdecydowanie więcej

    2. jaspertv
    3. PAMPAM

      PAMPAM

      wez te oporowcy niech mnie ktos wywali

    4. jaspertv
  6. highly effective extremely effective

  7. mam buty co nie produkują w stanach SKANDAL.
    image.png?ex=682cc6c8&is=682b7548&hm=fdffa69b23792729ea4826f2dbafc17ff1d0e10047ffb1c6e73477c0b55ee70a&=

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin