Skocz do zawartości

Xoqu_5fps

Gracz
  • Postów

    502
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Xoqu_5fps

  1. Xoqu_5fps

    Spawn FC

    przecież w FC żadna taxi by nie była ale spawn fajny
  2. za dużo chcesz :/ i interesuje mnie tylko 1.6 1.8
  3. a czy ja napisałem że chce kupić buffalo INTERESUJE MNIE TYLKO SANDKING!!!!!
  4. taki jaki jest mechanik jest dobry ale praca 7/10
  5. Model:Sandking Pojemność silnika:1.6-1.8 Przebieg:---- Stan techniczny pojazdu: żeby koła nie odpadły po zakupie Cena:do dogadania sie Tuning:może nie mieć nic ale jak juz to najlepiej up1 hydra Inne:----- Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami:Xoqu
  6. Xoqu_5fps

    Bullet Electric

    to wkoncu jaki silnik ma? 650k wiecej nie dam
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Xoqu_5fps

    Baza <3

    Witam dziś z nudów zrobiłem bazę taką wielką pomieści ona z 20-30 aut 1 helipad a zresztą sami oceniajcie no i w kom mówcie co zmienić!!! jak powiecie co pozmieniać i dacie id np podłoża jak wam się nie spodoba i coś trzeba jeszcze dodać jakieś fotele czy w tym stylu ss:http://imgur.com/a/bSBIU
  10. Co masz na myśli??

  11. Bullet 1.8 up1 fele przeb 3500 cena do dogadania
  12. Witam dziś z nudów zrobiłem ze prawie wszystkich ss slajdy Film może nie jest doskonały,to wasze zdanie czy fajny czy nie dajcie like pod tym postem XDD https://youtu.be/T2qM-EjLbJM
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin