Model:Buffalo V-Max:175 Pojemność silnika:1.6 Przebieg:5k Usterki:brak Cena:licka od 80k ID:8048 Kolor:czerwony Tuning:fele,LPG 75L,cb radio,ogr, rejka:S2szybki Kolor świateł:standart SS'y:http://imgur.com/a/2HtuS Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami:
czemu wszystkich interesuje ten gayclub? apartament nie ma nic z nim związanego
Boże co za... nie wygląda mi to na zadne GAYCLUB.oglądasz chyba blok ekipa co nie? no to właśnie mi to przypomina speluno a nie zadne jakies Gayclub dla jakis gejów.Mówię abys tylko ściane pomalował na jakis kolor czy coś albo jakiś nadruk.
apartament dla bogatych ludzi przypomina Ci jakiś klub z kreskówki? xd
noo xd ale to nie w tym rzecz mówie abys na sciane dał jakis kolor jezeli jest to możliwe
czemu wszystkich interesuje ten gayclub? apartament nie ma nic z nim związanego
Boże co za... nie wygląda mi to na zadne GAYCLUB.oglądasz chyba blok ekipa co nie? no to właśnie mi to przypomina speluno a nie zadne jakies Gayclub dla jakis gejów.Mówię abys tylko ściane pomalował na jakis kolor czy coś albo jakiś nadruk.
dla mnie to wygląda jak speluno jak byś dał rade to jakis nadruk na ścianę czy coś i juz by fajnie to wyglądało i tam by mogły być imprezy jakieś/zloty aut sportowych