Skocz do zawartości

smil3k

Gracz
  • Postów

    9
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

O smil3k

W świecie gry

  • ID konta gracza 236789
  • Nick smil3k
  • Data rejestracji 2020-12-01 20:31:53
  • Ostatnio widziany 2020-12-02 18:11:31
  • Łączny czas gry 10 godz. 22 min.
  • Respekt
    0
    Life Points
    202
    Punkty karne
    6

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia smil3k

Nowicjusz

Nowicjusz (1/4)

1

Reputacja

  1. smil3k

    Skarga na @dami1s

    Należyta treść tematu : Nieprawidłowe zatrzymanie przez członka trakcji SAPD, po czym zamkniecie mnie na dłuższy niż podany czas Nick funkcjonariusza: @dami1s Data i godzina zdarzenia: 02.12.2020 około godziny 18 Pełen opis sytuacji: Dnia 02.12.2020 zostałem zatrzymany przez członka trakcji SAPD z powodu rzekomego przekroczenia prędkości. Wykonywałem kurs na pracy lawet, gdy zatrzymał mnie dami1s, podczas zatrzymania wykonywałem wszystkie rozkazy funkcjonariusza, oraz na końcu zostałem osądzony o nie wykonywanie czynności nakazanych przez niego pomimo uprzedniego wykonywania ich. Funkcjonariusz SAPD zaproponował mandat 3200 PLN lub karą więzienia o wysokości 64minut. Następnie zostałem wtrącony do więzienia nie na 64min a 1,5godziny. P.S. Niestety moje MTA nie jest stabilne przez co mi je crushuje. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/gallery/N8EDg2c również czat log załączony w poście console.log
  2. smil3k

    Skarga na @dami1s

    Tytuł wątku : Skarga na <dami1s>Treść wątku:Dnia 02.12.2020 zostałem zatrzymany przez członka trakcji SAPD z powodu rzekomego przekroczenia prędkości. Wykonywałem kurs na pracy lawet, gdy zatrzymał mnie dami1s, podczas zatrzymania wykonywałem wszystkie rozkazy funkcjonariusza, oraz na końcu zostałem osądzony o nie wykonywanie czynności nakazanych przez niego pomimo uprzedniego wykonywania ich. Funkcjonariusz SAPD zaproponował mandat 3200 PLN lub karą więzienia o wysokości 64minut. Następnie zostałem wtrącony do więzienia nie na 64min a 1,5godziny. P.S. Niestety moje MTA nie jest stabilne przez co mi je crushuje.Login: <smil3k>Nick: <smil3k>Nick osoby oskarżonej: <@dami1s>Powód napisania skargi: <Niesłuszne oskarżenie o wykonanie czynu oraz wtrącenie do więzienia na wiekszy czas niż było podane>Data zdarzenia: <02.12.2020>Dowody: <https://imgur.com/gallery/N8EDg2c również czat log załączony w poście>Opis sytuacji: <Dnia 02.12.2020 zostałem zatrzymany przez członka trakcji SAPD z powodu rzekomego przekroczenia prędkości. Wykonywałem kurs na pracy lawet, gdy zatrzymał mnie dami1s, podczas zatrzymania wykonywałem wszystkie rozkazy funkcjonariusza, oraz na końcu zostałem osądzony o nie wykonywanie czynności nakazanych przez niego pomimo uprzedniego wykonywania ich. Funkcjonariusz SAPD zaproponował mandat 3200 PLN lub karą więzienia o wysokości 64minut. Następnie zostałem wtrącony do więzienia nie na 64min a 1,5godziny. P.S. Niestety moje MTA nie jest stabilne przez co mi je crushuje.>Dowód na poinformowanie gracza o skardze: <jest w załączniku z konsoli w logach(cały zapis czatu). Jeżeli jest to konieczne posiadam także świadków zdarzenia [2020-12-02 18:03:14] [Output] : smil3k [339]: nic złego nie robiłem chcę rekomendacje sprawa trafia na forum> console.log
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin