Tytuł wątku : Skarga na <dami1s>Treść wątku:Dnia 02.12.2020 zostałem zatrzymany przez członka trakcji SAPD z powodu rzekomego przekroczenia prędkości. Wykonywałem kurs na pracy lawet, gdy zatrzymał mnie dami1s, podczas zatrzymania wykonywałem wszystkie rozkazy funkcjonariusza, oraz na końcu zostałem osądzony o nie wykonywanie czynności nakazanych przez niego pomimo uprzedniego wykonywania ich. Funkcjonariusz SAPD zaproponował mandat 3200 PLN lub karą więzienia o wysokości 64minut. Następnie zostałem wtrącony do więzienia nie na 64min a 1,5godziny. P.S. Niestety moje MTA nie jest stabilne przez co mi je crushuje.Login: <smil3k>Nick: <smil3k>Nick osoby oskarżonej: <@dami1s>Powód napisania skargi: <Niesłuszne oskarżenie o wykonanie czynu oraz wtrącenie do więzienia na wiekszy czas niż było podane>Data zdarzenia: <02.12.2020>Dowody: <https://imgur.com/gallery/N8EDg2c również czat log załączony w poście>Opis sytuacji: <Dnia 02.12.2020 zostałem zatrzymany przez członka trakcji SAPD z powodu rzekomego przekroczenia prędkości. Wykonywałem kurs na pracy lawet, gdy zatrzymał mnie dami1s, podczas zatrzymania wykonywałem wszystkie rozkazy funkcjonariusza, oraz na końcu zostałem osądzony o nie wykonywanie czynności nakazanych przez niego pomimo uprzedniego wykonywania ich. Funkcjonariusz SAPD zaproponował mandat 3200 PLN lub karą więzienia o wysokości 64minut. Następnie zostałem wtrącony do więzienia nie na 64min a 1,5godziny. P.S. Niestety moje MTA nie jest stabilne przez co mi je crushuje.>Dowód na poinformowanie gracza o skardze: <jest w załączniku z konsoli w logach(cały zapis czatu). Jeżeli jest to konieczne posiadam także świadków zdarzenia [2020-12-02 18:03:14] [Output] : smil3k [339]: nic złego nie robiłem chcę rekomendacje sprawa trafia na forum>
console.log