Skocz do zawartości

Davlo

Gracz
  • Postów

    1 020
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Davlo

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. o boże Kiedyś kiedyś za czasów 2015 XD no i teraz graliśmy we wakacje w dzi ti ej lagerze
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. W handlingu jest możliwość dania bodajrze car_wheels_wide czy coś takiego i jeżeli się to zaznaczy koła powiększają się ( oczywiście nie całym rozmiarem felgi a jedynie w bok )
  5. Davlo

    Druga baza dla SAMD

    4/10 Może i lokalizacja spoko ale reszta? - Oświetlenie budynku to wygląda wgl nie realnie. - pustka nie podoba mi się
  6. Davlo

    Enemy Front

    6. Wstawiamy tutaj tylko i wyłącznie multimedia z serwera 4Life. Reklamy innych for/serwerów może skutkować banem.
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Davlo

    Screeny z innych Gier :>

    Ten z przodu to oczywiście ja XD Subaru Impreza drift king Wracany do początków Scania 1 seria
  9. Davlo

    [MODEL ] Laweta

    wtf XD nie no spoko tylko ten wydech taki upośledzony xD
  10. Mi to w passacie z 10cm ponad karoserie wychodzą XD
  11. Nie każdy taki jest Nie podoba mi się praca przykładowo Bolka to tak pisze wtf, nie każdy jest lizodupem nie wiem jak ty. Nie widzę potrzeby w podlizywaniu się, jak mnie ktoś polubi to mnie polubi jak nie to nie wtf nad czym truć du*e. mi się nie podoba, no ale pierwszy projekt więc zrozumiałe.
  12. Ładne ale wywal ten trójkąt na wjeździe, bo nie wszystko się zmieści albo zmień na ostrzejszy kąt. wywal te barriery na miejscach dla aut, to brzydko w luj wygląda. a tak to ładnie, liked
  13. Davlo

    Tuner SF1

    7. W dziale zakazuje się dodawania propozycji - wyjątkiem są takie, które mają na celu dodanie tylko mapy - nie skryptu (mowa tutaj o parkingach, różnego typu osiedlach, itp.).
  14. Profil "o mnie" zaktualizowany.

  15. Ładnie, wpasowywuje się w klimat tylko, że wywalił bym tą wieże z Arei i obniżyłbym wieże ciśnień ( czy chu wie jak to się nazywa ) żeby nie było widać posadzki ;P ale to tylko moje spekulacje.
  16. Davlo

    Screeny z innych Gier :>

    Spintires kraz power Ja nie przejade? Potrzymaj mi piwo Kamaz poległ, kirovets wyciągnie xD
  17. Davlo

    Osiedle SF

    Nie podoba mi się z jednego względu wieś w mieście
  18. Gdyby był czarny to gicior
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin