Skocz do zawartości

Davlo

Gracz
  • Postów

    1 020
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Davlo

  1. XDDDDDDDDDDDDDDDDD panie toć to nie klepane! XD
  2. w sumie to nie wiem jak to skomentować takie se.
  3. 1. Wywal te shitfence one są tak brzydkie, że szkoda gadać. 2. Kwiaty wyrastają z asfaltu spróbuj znaleść jakąś doniczke czy cuś ( Na doherty na przeciwko garażu jest taka podłużna doniczka w której rosną drzewa, jej możesz użyć ) Spróbuj jak już nie robić na środku przestrzeni bo to zwyczajnie brzydko wygląda Spróbuj zrobić przy muru czy coś w ten deseń. Powodzenia
  4. Davlo

    Admiral cabrio

    wtf xDD dziwny ale spoko XD taki papa mobajl
  5. Davlo

    Screeny z innych Gier :>

    Znowu Dirt 3 Niedługo może i będzie Dirt 4
  6. Davlo

    Twoja 1 fura na serwerku :)

    Blista jakoś we wrześniu 2015 1.6 tune fele przeb 20k cena 15k
  7. Davlo

    Historia twojego nicku

    Szczerze? chu wie skąd się ten nick wziął XDDD jak jebuem w klawiature to takie słowo się zrobiło XD
  8. Davlo

    Baza SARA Interior

    Szczerze? Nie podoba mi się przewalone SFNvilla
  9. Davlo

    Screeny z innych Gier :>

    Dirt 3 i ulubiona trasa
  10. Davlo

    [MODEL]First Aid Kit

    bardzo ładna apteczka kebab xd
  11. Davlo

    Nowe kolory

    Chętnie bym zobaczył Akwamaryne #7FFFD4 Bordowy #800000 limonkowy #93F600
  12. albo wywalić to idać logo 4L xD
  13. troche dziwna ta pompa hydrauliczna ale ok XDD
  14. Davlo

    Hello Keira ♥

    Cześć już widze się napalone gimbusy zleciały XD
  15. Davlo

    Baza SARA

    nwm nwm nawet gut ale w sumie nie wiem masz lajkacza
  16. oczywiście że passat 2.4 infernus 1.2 czy turismo 1.4 xD
  17. Jakiś dobry darmowy antivirus?

    help pls

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  9 więcej
    2. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      Z darmowych każdy jest na tym samym poziomie :)
      Defender zdecydowanie 

    3. Davlo

      Davlo

      Dzięki all, biere bitdefendera

    4. LonelyWalker
    5. MacieG

      MacieG

      Najlepszy darmowy to mózg

    6. Davlo

      Davlo

      To miałoby być śmieszne?

      Jak tak to powiedz kiedy mam się zacząć śmiać

  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. W sumie to nie wiem xDD gut chyba
  20. Davlo

    [MP] Urząd oraz spawn

    urząd za dużo tych pilarów ogólnie za ciemno ;/ Spawn LS Powiem ci tak, pikobelo tylko usuń te fontanny i daj coś innego + za chęci
  21. Davlo

    Giełda

    7. W dziale zakazuje się dodawania propozycji - wyjątkiem są takie, które mają na celu dodanie tylko mapy - nie skryptu (mowa tutaj o parkingach, różnego typu osiedlach, itp.). 7. W dziale zakazuje się dodawania propozycji - wyjątkiem są takie, które mają na celu dodanie tylko mapy - nie skryptu (mowa tutaj o parkingach, różnego typu osiedlach, itp.). 7. W dziale zakazuje się dodawania propozycji - wyjątkiem są takie, które mają na celu dodanie tylko mapy - nie skryptu (mowa tutaj o parkingach, różnego typu osiedlach, itp.).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin