Skocz do zawartości

Davlo

Gracz
  • Postów

    1 020
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Davlo

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Davlo

    [S] Sabre

    Podwójny temat prosze o zamknięcie.
  4. Davlo

    [S] Sabre

    Model: Sabre V-Max: 160 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 700km Usterki: Brak, Igła Cena: 50K ID: 15316 Kolor: Bordowy Tuning: CB Radio, Ogranicznik, Felgi Kolor świateł: Białe SS'y: http://imgur.com/a/KAtfq Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Davlo
  5. Davlo

    [S] Sabre

    Model: Sabre V-Max: 160 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 700km Usterki: Brak, Igła Cena: 50K ID: 15316 Kolor: Bordowy Tuning: CB Radio, Ogranicznik, Felgi Kolor świateł: Białe SS'y: http://imgur.com/a/KAtfq Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Davlo
  6. Model: Jetmax V-Max: 165 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 1326km Usterki: Brak, igła Cena: 100K do negocjacji ID: 5815 Kolor: Biało-Niebieski Tuning: CB-radio Kolor świateł: Brak SS'y: http://imgur.com/a/AUYtz Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Davlo
  7. Model: Sentinel V-Max: 200 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg: 5105 Usterki: Nic nie stuka, igła Cena: 300K do negocjacji ID: 12821 Kolor: Biały Tuning: Kluczyk, Pomalowane Felgi, Rejestracja [ UNKNOWN ], Ogranicznik, Powiększony tłumik, UP1, UP2. Kolor świateł: Niebieskie [Xenon] SS'y: http://imgur.com/a/UdmVk Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Davlo
  8. Model: Sentinel V-Max: 200 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg: 5105 Usterki: Nic nie stuka, igła Cena: 300K do negocjacji ID: 12821 Kolor: Biały Tuning: Kluczyk, Pomalowane Felgi, Rejestracja [ UNKNOWN ], Ogranicznik, Powiększony tłumik, UP1, UP2. Kolor świateł: Niebieskie [Xenon] SS'y: http://imgur.com/a/UdmVk Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Davlo
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Davlo

    Skarga na Beshi

    Prosze o wypisywanie nic tutaj. Wypowiadać się może zarząd, poszkodowany. Nie ogarniam was, jaki ból du*y? Nigdy nie chciałem do tej frakcji dołączać czy coś nie wiem czy znacie w ogóle sens tego zdania.
  17. Davlo

    Skarga na Beshi

    Nie wiem czy widziałeś ale napisałem że nie jestem w żadnej frakcji Nie faworyzuje SAFD traktuje ją jak każdą inną żadna nie jest święta, widać to po ostatnich dyscyplinarkach.
  18. Davlo

    Skarga na Beshi

    Najpierw trzeba coś wiedzieć. 1. Akcja już trwała, zauważyłem pracownika więc mnie to zdenerwowało ponieważ widziałem to kilka razy. 2.Jakie wywyższanie się? Nie jestem w żadnej frakcji dopiero chce dołączyć. 3.To nie jest praca SAFD? No dobrze niech SAPD zabierają uprząż i jadą na miejsce akcji.
  19. Davlo

    Skarga na Beshi

    Taka opcja jest możliwe że ktoś z nim rozmawia ale nie podchodzi do niego ani inny sposób... Koniec gó**o burzy nie pisze skargi na ciebie a na innego członka. Poczekamy na wypowiedź zarządu.
  20. Davlo

    Skarga na Beshi

    Właśnie tym reprezentujesz swój poziom. Nie napisałem na ciebie skargi ponieważ nie widziałem abyś odwalał. A i w realnym życiu ratownik medyczny czekał by na przyjazd Straży pożarnej bo na logike nie wchodził by na 3 piętro.
  21. Davlo

    Skarga na Beshi

    No dobrze załóżmy że twój pracownik był pierwszy ale nie powienien na samą logike wchodzić na góre a co najwyrzej z dołu do niego mówić i czekać aż przyjedzie SAFD i weźmie zabezpieczenia oraz wjedzie koszem do góry.
  22. Davlo

    Skarga na Beshi

    Nick oskarżonego: Beshi Twój nick: Davlo Powód: Wykonuje prace SAFD mimo iż nie ma zabezpieczeń itd. Opis zdarzenia: Gdy jechałem obok spawnu zauważyłem że jest skoczek poczym podjechałem i zobaczyłem że u góry ( prawdopodobnie bez zabezpieczeń) SAMD ściąga poszkodowanego z dachu co jest bez sensem mimo iż za nim stoi SAFD. Od kiedy pamiętam SAMD nie wchodzi na budynki itd. po poszkodowanego, nie jest to pierwszy taki przypadek ale reszty nie uchwyciłem ponieważ to znosiłem. Jest to typowy przypadek odwalania przez pracownika SAMD ( Nie mówie że SAMD odwala ponieważ znam troche osób którzy bardzo dobrze wykonują swoją role). Godzina i data zdarzenia: 16:30 około 2016-10-14 Dowody: http://imgur.com/a/u0HTz
  23. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin