Skocz do zawartości

Davlo

Gracz
  • Postów

    1 020
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Davlo

  1. Davlo

    Stare czasy FBI [*]

    FBI: My? przecież jeździmy poprawnie Po sekundzie jedzie pod prąd i rozwala 2 auta po drodze pamiętam i nie polecam 2/10
  2. Nick: Davlo Pid: 19620 Ile masz LP: 3K Czy masz jakieś auto?: Tak Jakie masz auto: Sentinel Tune auta: 2.0 ,UP1 UP2, Światła niebieskie, ogranicznik, powiększony wydech, felgi pomalowane, rejestracje.
  3. Davlo

    [sprzedam] Jetmax

    To jest Negocjacja a nie licytacja :x
  4. Davlo

    [sprzedam] Jetmax

    Model: Jetmax V-Max: 165 Pojemność silnika: 1,6 Przebieg: 1225,44km Usterki:-- Cena: Do negocjacji 100K ID: 5815 ( Pierwszy na serwerze ) Kolor: Niebiesko biały Tuning: CB Kolor świateł: -- SS'y: <opcjonalnie można wstawić> Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Davlo
  5. Davlo

    Sklep rowerowy.

    To dział projekty graczy a nie propozycje graczy.
  6. Davlo

    Takie tam.

    Wiocha w środku miasta? ;x Żadna nowość.
  7. Davlo

    Proponuję...

    To są projekty graczy a nie propozycje...
  8. Daj coś w ten deseń dałem przykład Bomex'a od RX7 :X
  9. Polecam na poprawe słabego dnia, jok jo mocno zabłądził w internecie

  10. Davlo

    No niestety ~ Davlo

    Nie będę się rozpisywał, pisał byle co pozdrawiać nie będę ponieważ odchodze na czas nieokreślony. Robię przerwe od 4Life dlatego iż mam nauke, życie prywatne i narazie na to wszystko nie mam czasu. Jeszcze jedna istotna rzecz, niedawno powstał konkurencyjny serwer na którego nie przechodze jeżeli myślicie, że ide na inny serwer to jesteście w błędzie ci którzy są fałszywi pewnie tak stwierdzą wiem jestem mało dla was ważny ale pisze żeby nie było złej opini o mnie załatwiam ostateczne sprawy i zmykam na czas nie określony. Narazie https://www.youtube.com/watch?v=ryNXO6mDLRk
  11. Davlo

    Manana Refresh

    Seat sou macz
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nieźle Myślałem że zrobić coś w innym stylu ale jak pomyślałem o twoim pomyśle na kosiarke to odrazu mi się przestawiło na dobre że to Delta! Tego nie ogarniesz!
  14. Perenial zawsze mi się podobał ale nie wiejski tuning, myślę delta że to zmienisz jakiś BBS'y złote, gwint, skórzane wnętrze, ładniejsze światła, halogeny ;P
  15. Małe ale piękne Ale jedno zastrzeżenie dock bary zniż.
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin