Witam, przed wami Sentinel nie będe się o nim rozpisywał
ma Silnik 2.0, UP1, UP2, Ogranicznik, Felgi, Poszerzony Wydech, Rejestracje
A oto on -
Pozdrawiam
Wybrałem Stacje Benzynową ponieważ mój kolega podesłał mi pomysł ponieważ w życiu realnym robi to co miesiąc. Nie chciałem G1 poniewaz jest to za duża przestrzeń oraz jest troche zryte
Zapomniałem dodać, osoby które mają pojazdy które nie są na liście też mogą przyjechać tylko aby po evencie chodzili a nie jeździli autami którymi przyjechali
Witam was bardzo serdecznie
w dniu 23.07.16 Organizuje SPOT Aut Tuningowanych.
Wstęp Jest Za Darmo
Są dwie zasady
Oto One
Godzina Rozpoczęcia 16:00
1.Jest lista która będzie poniżej pojazdów które mogą wjechać
2.Nie prosił bym aby pojawiał się na nim frakcje ( Wiem robie nazłość ale poprostu ich niechce :_ )
3. Całkowity zakaz przyjeżdzania pojazdem organizacji no chyba że to wasz
będzie dużo nagród, nie będzie to typowe G1 które skończy się po 30 minutach chciał bym większy SPOT
Każdy by dyskutował na temat swojego auta o tuningu itp itd.
A więc co bardzo serdecznie was zapraszam na event.
PS. Potrzebował bym 3 supportów na event mogli by oni być w cywilu w autach
oraz będzie to jak najbardziej legalne więc prosze o nie interweniowanie SAPD.
Pod listą pojazdów bedzie załączona mapa.
Dodatkowo jeżeli twojego pojazdu nie ma na liście możesz podjechać pod event jeżeli twój tune auta mi się spodoba będziesz mógł wjechać
LISTA POJAZDÓW
Banshee
Bullet
Cheetach
Comet
Euros
Hotknife
Infernus
Phoenix
Super GT
Turismo
Zr-350
Huntley
Blade
Remington
Tahoma
Tornado
Stratum
Elegy
Sultan
Uranus
Flash
Jester
Burrito
Alpha
Blista Compact
Fortune
Hustler
Sabre
Admiral
Elegant
Sentinel
Sanchez
Wayfarer
FCR-900
BF-400
Freeway
PCJ-600
NRG-500
Quad
Journey
Camper
Bandito
Bf Injection
Maverick
SANDKING
WINDSTOR
Koniec
PS. Proszę o nie przyjeżdzanię aut z tak zwanym Wiejskim Tuningu.
\/ MAPA \/