Witam Was Bardzo Serdzecznie,
Na dniach robiłem OSP a dokładnie Budynek.
OSP ma miejsca na 3 pojazdy w środku, w środku są różne fajne szczegóły np. kręcący się wiatrak, Alarm oraz inne rzeczy.
Cały teren jest ogrodzony niezniszczalną siatką (( Oczywiście żeby nieproszeni goście nie wjeżdzali ani nie rozwalali
Poza budynkiem jest miejsce aby uzupełnić paliwo oraz tylko do celów RP, wodę.
Nie będę się więcej rozpisywał bo zobaczycie sami na ss'ach
Zapraszam
http://imgur.com/a/AvanZ
^^SS'Y^^
PS. PROJEKT NIE JEST PRZEZNACZONY NA SERWER 4LIFE, LECZ MOŻE BYĆ.