Skocz do zawartości

Davlo

Gracz
  • Postów

    1 020
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Davlo

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Davlo

    OSP FC, Zapraszam

    dokładnego id nie znam, wystarczy że dasz garage i tam jedna strona będzie biała
  3. Davlo

    OSP FC, Zapraszam

    Dziękuje za wszystkie oceny Niestety to wszystko nie zależy odemnie czy zostanie to wgrane itp.
  4. Davlo

    OSP FC, Zapraszam

    Nie odemnie to zależy, a od Bolka. Może coś będzie to nie jest tylko suchy projekt
  5. Davlo

    OSP FC, Zapraszam

    Witam Was Bardzo Serdzecznie, Na dniach robiłem OSP a dokładnie Budynek. OSP ma miejsca na 3 pojazdy w środku, w środku są różne fajne szczegóły np. kręcący się wiatrak, Alarm oraz inne rzeczy. Cały teren jest ogrodzony niezniszczalną siatką (( Oczywiście żeby nieproszeni goście nie wjeżdzali ani nie rozwalali Poza budynkiem jest miejsce aby uzupełnić paliwo oraz tylko do celów RP, wodę. Nie będę się więcej rozpisywał bo zobaczycie sami na ss'ach Zapraszam http://imgur.com/a/AvanZ ^^SS'Y^^ PS. PROJEKT NIE JEST PRZEZNACZONY NA SERWER 4LIFE, LECZ MOŻE BYĆ.
  6. A gdzie link do pobrania ?!
  7. Davlo

    Miło byłoo

    Nie dziwie się... Narazie
  8. Davlo

    SPRZEDAM Sultana

    1. daj prefix 2. daj nazwe tematu Sprzedam Sultana
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Panie, czemu ta supra ma źle pedały, kluczyk po lewej stronie od kierownicy ? XD
  11. Davlo

    The End.

    O kurde, nie wiem nawet co napisać, napisze mało bo więcej jakoś nie umiem. Życze tobie aby wszystko się poukładało, niech twój tata szybko zdrowieje, na koniec napisze Narazie.
  12. Popraw wzór, do każdego auta ma być osobny
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Davlo

    Przecho SF by EpiK.

    Wow, moge tylko tyle powiedzieć jeżeli złapiesz mnie na mumblu pokaże ci co ja wykombinowałem.
  15. Davlo

    Parking dla SAPD

    Kwiaty z betonu ? nie pasuje mi pozatym nasz-mój parking jest dobry i nie trzeba go zmieniać. Także Bez Sensu wgrywać nowy parking.
  16. Davlo

    Turismo

    Zaczne 600K, wiem że ktoś mnie przebije ale na jak by co kase dopiero będe miał.
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Login z Mumble: Davlo Login z serwera: Davlo Ilość godzin przegranych: 690H Nazwa kanału Biznesu : Gendarmerie Forces Witam bardzo serdzecznie zgłaszam się z prośbą o stworzenie kanału biznesowego Lista podkanałów : Częstotliwość 1, 2 Egzaminy Szkółka GFSA Nie Przeszkadzać Pokój Sztabu Operacje 1, 2 Hasła do kanałów poda R@DCLIP Prosze jeszcze o napisanie ^ wyżej wymienionej osobie kiedy ma podać hasła.
  19. Davlo

    @C

    Może coś będzie ? hymm bo narazie nic się nie dzieje.
  20. Zrób z Sultan'a Skode Teraz będzie już zestaw gotowy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin