Login z Mumble: Damirez Login z serwera: Davlo Ilość godzin przegranych: Ponad 560H Ponad Data założenia konta: Około Początku Września Nazwa kanału prywatnego: U DamireZa Nazwa pod kanałów: Map Editor, Gram W Ets'a, Gadamy. Czy chcesz hasła do kanał głównego i pod kanałów?:Tak Coś od siebie: Dziękuje Za Założenie Bądź Nie Założenie Kanału. Pozdrawiam
Nauczyli Ale Dlamnie Wygląda To Poprostu ładniej Ps. Prosze O Zamknięcie Projektu Ponieważ Nie Mam Dokończonego I Nie Mam Czasu A Więc Prosze Jakiegoś Supporta lub Administratora O Zamkniecie Tematu.
Moim Zdaniem Jest inaczej, Było Pare Yhym Jak By To Powiedzieć Kandydatów z czego pare nie wykazało się nie będe wymieniał kto niektórzy zasługują a niektórzy nie. A Teraz Kto Według Mnie Mógł By Się Dostać : R@dclip, IWanted, Pyzatekk, ByłemTu, FacetQ, Ravex. Szczerze Nie Licze Na To Że Się Dostane Ogółem Jeżeli Się Dostane pewnie będe cieszył się ale nawet jak nie dostanę się nie zmartwie się, że tak powiem mam lekko wywalone ale pod względem dobrym.
Witam Dziś Pokaże Wam Prace Którą Przez Cały Czas Robię.
Są To Koszary DES Wiem Koszary Już Są Ale Robię To Poprostu Z Chęci
Może Zostaną Dodane Może Nie, A Więc Zapraszam do przeglądania! : http://imgur.com/a/jkLSs
PS.Praca Nie Musi Być Przeznaczona Na Serwer 4Life lecz może oraz pamiętajcie że to tylko 40% oraz będe przez cały czas aktualizował.
Praca By Davlo AKA Damirez.
60% Zapraszam : http://imgur.com/a/aEmNt
80% Zapraszam : http://imgur.com/a/26XDQ
Do 100% będzie mi Pomagał RaveX Pozdrawiam I Zapraszam. Z Interiorem Ogarnął Bym Ale W Grupie Raźniej
Model: BULLET
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg: 9K
Usterki: Nie Wiem Nie Byłem Na Przeglądzie 2 Lata
Cena: Licytacja od 400K Minimalne Przebicie 1K | KT-470K
ID: 2154
Kolor: SZARY Oraz Niebieski || Widać Poniżej na SS
Tuning: Licznik Niebieski | Bak 75LPG | Ogranicznik | Felgi 1083 | Rejestracja UNKNOWN |
Kolor świateł: Domyślny Biały
SS'y: http://imgur.com/nFIISGx
Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Davlo
Jeżeli Cena Mi Się Nie Spodoba Pojazdu Nie Sprzedam.
Nie Wiem Czy Pisze W Dobrym Dziale.
Witam Serdecznie Chciał Bym Się Zapytać Czy Robi Ktoś Podmianki Do Aut Na Przykład Z Światłami Angel Eyes czy też glebą z takimi rzeczami.
Oczywiście jeżeli ktoś umie coś takiego robić bądź zna kogoś to prosze o napisanie do mnie Na Priv.
Odrazu Przepraszam Jeżeli Pisze W Złym Dziale, Jeżeli źle to prosze o przeniesienie