Skocz do zawartości

Davlo

Gracz
  • Postów

    1 020
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Davlo

  1. Login z Mumble: Damirez Login z serwera: Davlo Ilość godzin przegranych: Ponad 560H Ponad Data założenia konta: Około Początku Września Nazwa kanału prywatnego: U DamireZa Nazwa pod kanałów: Map Editor, Gram W Ets'a, Gadamy. Czy chcesz hasła do kanał głównego i pod kanałów?:Tak Coś od siebie: Dziękuje Za Założenie Bądź Nie Założenie Kanału. Pozdrawiam
  2. Davlo

    GŁOSOWANKO.

    Ustaw Ankiete bo tak to bedzie spam a tak to 2
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nauczyli Ale Dlamnie Wygląda To Poprostu ładniej Ps. Prosze O Zamknięcie Projektu Ponieważ Nie Mam Dokończonego I Nie Mam Czasu A Więc Prosze Jakiegoś Supporta lub Administratora O Zamkniecie Tematu.
  5. Pisz Na Priv i nie rób tutaj spamu jak coś dzisiaj się nie wyrobie.
  6. Nie Jest Mały Jest Tam Dużo Miejsca
  7. Zapraszam ! 80% SS'y W Temacie !
  8. Możliwe że dzisiaj ale podkreślam Możliwe ponieważ nie wiem czy się wyrobie teraz mam pare innych rzeczy na głowie kto wie ten wie
  9. Szach Mi Wszystko Powiedział :3
  10. Jeżeli Mi Się Uda Nagram Filmik z 100% Możliwe Że Dzisiaj Oraz Myślę Że Dzisiaj Będą SS'y Z 80%
  11. Moim Zdaniem Jest inaczej, Było Pare Yhym Jak By To Powiedzieć Kandydatów z czego pare nie wykazało się nie będe wymieniał kto niektórzy zasługują a niektórzy nie. A Teraz Kto Według Mnie Mógł By Się Dostać : R@dclip, IWanted, Pyzatekk, ByłemTu, FacetQ, Ravex. Szczerze Nie Licze Na To Że Się Dostane Ogółem Jeżeli Się Dostane pewnie będe cieszył się ale nawet jak nie dostanę się nie zmartwie się, że tak powiem mam lekko wywalone ale pod względem dobrym.
  12. Dziękuje Za Te Oceny. Prosze O Zostawienie Ponieważ jeszcze nie dokończyłem projektu.
  13. 60% W Temacie Zapraszam EDIT.
  14. Dziękuje Już Jest Około 55% Drugi Budynek Powstaje Stare SS'y Z Dzisiaj Rana.
  15. Witam Dziś Pokaże Wam Prace Którą Przez Cały Czas Robię. Są To Koszary DES Wiem Koszary Już Są Ale Robię To Poprostu Z Chęci Może Zostaną Dodane Może Nie, A Więc Zapraszam do przeglądania! : http://imgur.com/a/jkLSs PS.Praca Nie Musi Być Przeznaczona Na Serwer 4Life lecz może oraz pamiętajcie że to tylko 40% oraz będe przez cały czas aktualizował. Praca By Davlo AKA Damirez. 60% Zapraszam : http://imgur.com/a/aEmNt 80% Zapraszam : http://imgur.com/a/26XDQ Do 100% będzie mi Pomagał RaveX Pozdrawiam I Zapraszam. Z Interiorem Ogarnął Bym Ale W Grupie Raźniej
  16. Davlo

    [INT]Prawo jazdy

    Ładne, Pytanie Czo To Za Podłoga ?
  17. Model: BULLET Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 9K Usterki: Nie Wiem Nie Byłem Na Przeglądzie 2 Lata Cena: Licytacja od 400K Minimalne Przebicie 1K | KT-470K ID: 2154 Kolor: SZARY Oraz Niebieski || Widać Poniżej na SS Tuning: Licznik Niebieski | Bak 75LPG | Ogranicznik | Felgi 1083 | Rejestracja UNKNOWN | Kolor świateł: Domyślny Biały SS'y: http://imgur.com/nFIISGx Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Davlo Jeżeli Cena Mi Się Nie Spodoba Pojazdu Nie Sprzedam.
  18. Davlo

    Podmianki do aut

    No właśnie Przerobiłeś
  19. Dobre ale tylko na wyznaczonym terenie np. nie na terenie MuHolland, a na typu Grove, Vaggos.
  20. Davlo

    Podmianki do aut

    Nie Wiem Czy Pisze W Dobrym Dziale. Witam Serdecznie Chciał Bym Się Zapytać Czy Robi Ktoś Podmianki Do Aut Na Przykład Z Światłami Angel Eyes czy też glebą z takimi rzeczami. Oczywiście jeżeli ktoś umie coś takiego robić bądź zna kogoś to prosze o napisanie do mnie Na Priv. Odrazu Przepraszam Jeżeli Pisze W Złym Dziale, Jeżeli źle to prosze o przeniesienie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin