Skocz do zawartości

NeriS.

Gracz
  • Postów

    45
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez NeriS.

  1. NeriS.

    [K] Coś do 300k

    SGT 1.8, 2800przeb, fele, up1, up2
  2. Ustawione i tyle z mojej strony.
  3. Mądre słowa XQ Też tak myślę!
  4. Dziękuję ci pitu !!!!!! <3333 Jestttt
  5. NeriS.

    Konkurs o 90k !

    Nazwa na YouTube: N3rQ Nick w grze: NiKoX
  6. NeriS.

    Konkurs o 10 TYSIĘCY

    Nick: NiKoX PID: 43121 Coś od siebie:Jestem fajny ! :V
  7. NeriS.

    Konkurs o 10.000PLN!!

    Nick: NiKoX PID: 43121 Coś od siebie: powodzenia!
  8. NeriS.

    Kupie coś do 320k!!!!!!

    SuperGT 1.8, 1800~przeb, fele, up1/2?
  9. NeriS.

    Konkurs o 10 TYSIĘCY

    Nick:NiKoX PID:43121 Coś od siebie: Lubię grać w gry
  10. Niechcę, ale thx za offe
  11. NeriS.

    Konkrus na 50k !

    PID: 43121 Login (Nie nick): NiKoX
  12. Ehhh dosyć mądra oferta ale może inną cenę?
  13. Model: Super GTID: 11998Pojemność silnika: 1.8Przebieg pojazdu: 2700~Dodatki: Felgi, UP1, UP2Cena: 300k do negocjacji lub zamiana na sultana, jestem otwarty na offy Coś od siebie: Bardzo fajna fura polecam
  14. SuperGT 1.8, 2700przeb, fele, up1/2 ?
  15. Nick z gry :NiKoX Ilość Lucky Point :2744 Coś o sobie : Cześć nazywam się Nikodem, jestem biedakiem na serwerze 4life xD, lubię pomagać innym ludziom ;), byłem z tobą we frakcji TSA lecz mnie wywalili niemam teraz z tego wypłat i dlatego jestem bidny a kasa sama się niezarobi chyba że coś wygram xD. Wesołych i Pijanego sylwestra.
  16. Nick z gry :NiKoX Ilość Lucky Point :2700~ Coś o sobie : Cześć nazywam się Nikodem, jestem biedakiem na serwerze 4life xD, lubię pomagać innym ludziom ;), byłem z tobą we frakcji TSA lecz mnie wywalili niemam teraz z tego wypłat i dlatego jestem bidny a kasa sama się niezarobi chyba że coś wygram xD. Wesołych i Pijanego sylwestra.
  17. NeriS.

    Wygraj PLN10.000

    Wygram.Może xD
  18. Vmax pojazdu wynosi 210~
  19. To jeszcze nie to. To jeszcze nie to. To jeszcze nie to. To jeszcze nie to. To już lepsza offa ale chyba narazie nie.
  20. Nick : NiKoX Coś od siebie : Przydała by się jakaś gierka na steama :), Wesołych Świąt !
  21. NeriS.

    KONKRUS O HELKE

    Nick NiKoX Ilość LP 2738 Ilość przegranych Godzin 331h
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin