Skocz do zawartości

NeriS.

Gracz
  • Postów

    45
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez NeriS.

  1. Nie śmieszne. Jester sprzedany, został Quad i Admiral! Ale licka od 0pln więc zaoferowałem moje offerty
  2. A więc zacznę : Quadbike 1PLN Jester 1PLN Admiral 1PLN XD
  3. NeriS.

    @LOCK

    Narazie nie jak coś to się odezwę
  4. NeriS.

    @LOCK

    Jak będe to napiszę, bo być może dziś mię niebędzie :<
  5. NeriS.

    @LOCK

    Ooo to jet dobra oferta ale to jeszcze nie to dożuć z 10k i twój
  6. NeriS.

    @LOCK

    Dalej za tyle to se kup 1.6 bez niczego.Wiesz co odezwę się na serwerze Ok zobaczymy ale dzisiaj mie już niebędzie
  7. NeriS.

    @LOCK

    Dalej za tyle to se kup 1.6 bez niczego.
  8. NeriS.

    @LOCK

    Niechcę xD
  9. NeriS.

    @LOCK

    Ale jakie raty?
  10. NeriS.

    @LOCK

    Model: FCR-900 V-Max: 190~(z tapem) Pojemność silnika: 1.8 Przebieg: 8800 Usterki: Brak Cena: 145k(do lekkiego nego) ID: 15870 Kolor: Biały Tuning: Czerwony licznik, Rejka (FUCKYOU) Kolor świateł: Standart SS'y: http://imgur.com/gallery/1YsZD Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: NiKoX
  11. Niemogę do cb napisać na pw napisz ty do mnie
  12. Albo weznę tego premiera tylko niemogę wysłać do cb wiadomości pw więc ty napisz coś do mnie, może się dogadamy.@Reff
  13. Za niego mogę dać 25k max Jak taki czysty Club kosztuje 30k w salonie XD niechcę narazie
  14. Model: Offki Pojemność silnika: 1.6>2.4 Przebieg: Najlepiej do 10k Stan techniczny pojazdu: Dobry Cena: Do 53k Tuning: Oczywiście musi być Inne: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami:NiKoX
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin