Po:
1.Niekupisz za tyle raczej sadlera.
2.Masz tu wszystkie wzory do kupna oraz sprzedaży: http://mta4life.pl/topic/22131-wz%C3%B3rkupna-i-sprzeda%C5%BCy-pojazdu/?do=findComment&comment=404006 .
Co ten flash posiada i jaki silnik?
1,8 electric , full visual , malowane felgi na niebiesko, niebieski licznik, kluczyk , ogranicznik, up1/2, przebieg 11k.Hmmm narazie niechcę.
Oj bardzo cię przepraszam ale twojego ogłoszenia nieprzeczytałem do końca.No teraz nwm bo żadko teraz wchodzę na serwer i żebym niezapomniał się odezwać tego 27 czy tam 28 maja xDDDDD najwyżej napisz do mnie kiedy już będziesz miał hajs jak będziesz jeszcze zainteresowany.