Skocz do zawartości

NeriS.

Gracz
  • Postów

    45
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez NeriS.

  1. Nie wymienie sie tylko hajsA ok sorki
  2. Za 2 pojazdy mogę dać : Model:Sabra V-Max:185~ Pojemność silnika:2.0 Przebieg:4k Usterki:Brak Cena:Do ustalenia Id:12012~ Kolor:Czerwony Tuning:felgi, ogr, cb, dodatkowy klucz, podświetlany licznik(czerwono), LPG 50l,up2 Kolor świateł:Standard
  3. Mogę dać to ale byś musiał coś dopłacić lub bym coś zdemontował: http://mta4life.pl/topic/55502-swsabre-20/?do=findComment&comment=479395
  4. Po: 1.Niekupisz za tyle raczej sadlera. 2.Masz tu wszystkie wzory do kupna oraz sprzedaży: http://mta4life.pl/topic/22131-wz%C3%B3rkupna-i-sprzeda%C5%BCy-pojazdu/?do=findComment&comment=404006 .
  5. NeriS.

    [S/W]|Sabre 2.0|

    Co ten flash posiada i jaki silnik? 1,8 electric , full visual , malowane felgi na niebiesko, niebieski licznik, kluczyk , ogranicznik, up1/2, przebieg 11k.Hmmm narazie niechcę.
  6. NeriS.

    Sprzedam FCR-900

    Mogę wymienić http://mta4life.pl/topic/55502-swsabre-20/?do=findComment&comment=479083ale byś musiał toś dożucić lub dopłacić.
  7. NeriS.

    [S/W]|Sabre 2.0|

    Co ten flash posiada i jaki silnik?
  8. NeriS.

    Kupię coś do 350k

    Oj bardzo cię przepraszam ale twojego ogłoszenia nieprzeczytałem do końca.No teraz nwm bo żadko teraz wchodzę na serwer i żebym niezapomniał się odezwać tego 27 czy tam 28 maja xDDDDD najwyżej napisz do mnie kiedy już będziesz miał hajs jak będziesz jeszcze zainteresowany.
  9. NeriS.

    Kupię coś do 350k

    Hmmmm no nwm narazie niechcę za tyle bo bym stracił na nim :/
  10. NeriS.

    Kupię coś do 350k

    Dogadajmy się może na początek 185k?
  11. NeriS.

    Kupię coś do 350k

    http://mta4life.pl/topic/55502-swsabre-20/?p=476966&do=findComment&comment=476966?
  12. NeriS.

    Plis lock admins

    http://mta4life.pl/topic/55502-swsabre-20/?p=476966&do=findComment&comment=476966
  13. NeriS.

    [S/W] Jester 1.8

    Dam Sabra 2.0, przeb 4k, felgi, ogr, cb, dodatkowy klucz, podświetlany licznik(czerwono)
  14. NeriS.

    [S/W]|Sabre 2.0|

    Hmmm no nwm ja oczekuję ze 190-185k
  15. NeriS.

    [S/W]|Sabre 2.0|

    Hmmm jeszcze trochę ;D
  16. http://mta4life.pl/topic/55502-swsabre-20/?p=474707&do=findComment&comment=474707 ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin