Skocz do zawartości

NeriS.

Gracz
  • Postów

    45
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez NeriS.

  1. NeriS.

    @Lock

    Już zakupiłem pojazd
  2. Model:Sabra V-Max:~215 Pojemność silnika:2.0 Przebieg:~4k Usterki:Brak Cena:Licka od 100k KT:- ID:12012 Kolor:Czerwony Tuning:Up1/2, czerwody licznik, ogranicznik, cb radio, felgi, dodatkowy klucz,LPG 50L. Kolor świateł:Podstawowy SS'y:- Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami:NiKoX
  3. NeriS.

    Kupie coś

    Zastosuj się do wzoru: http://mta4life.pl/topic/22131-wz%C3%B3rkupna-i-sprzeda%C5%BCy-pojazdu/?do=findComment&comment=404006
  4. NeriS.

    @Lock

    Napisałem do cb na forum
  5. Sr już się nie wtrącam ale coś takiego denerwuje ;/
  6. Człowieku ogarnij się bo on sprzedaje a nie ty.Tylko mu spam głupotami robisz ;D
  7. Dobrze napisał jedzie 165 bo 1.6 jedzie 155 a 1.8 165 ;D
  8. NeriS.

    @Lock

    Nie dzięki ;D
  9. http://mta4life.pl/topic/22131-wz%C3%B3rkupna-i-sprzeda%C5%BCy-pojazdu/?do=findComment&comment=404006łapaj wzur polecam
  10. NeriS.

    @Lock

    Z jaki to ma vmax z up1? Niemoge do cb na forum napisać ;D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin