Skocz do zawartości

NeriS.

Gracz
  • Postów

    45
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez NeriS.

  1. Nie wiem czemu ale nie lubię Sabr.Ok xD
  2. Może to ?:http://mta4life.pl/topic/53416-sw-sabre-20/?p=454829&do=findComment&comment=454829
  3. NeriS.

    Kupie Coś Do 222k !

    Może to? : http://mta4life.pl/topic/53416-sw-sabre-20/?p=454829&do=findComment&comment=454829
  4. Wymiana? Sabre 2.0 4k przeb, felgi, podś licznik, ogr, cb radio, kluczyk , up2 ? Jak coś to pisz pw ;D
  5. Za PCJ-600 mogę dać to http://mta4life.pl/topic/53416-sw-sabre-20/?do=findComment&comment=453659ale musielibyśmy się jakoś dogadać ;D Chyba że zdemontuję coś lub ty coś dożucisz ;D
  6. NeriS.

    [S]/[W] Sabre 2.0

    Jeżeli nikt nieprzebije do jutra 190k to sabra zostaje sprzedana
  7. Sr że pjszę ale dobrze napisałeś KT za 450kk to chyba 450 milionów xDDDDD
  8. NeriS.

    [S]/[W] Sabre 2.0

    Odezwałem się na pw
  9. http://mta4life.pl/topic/53416-sw-sabre-20/?p=451942&do=findComment&comment=451942
  10. NeriS.

    [S]/[W] FCR-900

    Jak będę na serwerze to może się dogadamy .Tymczasem dalej. @edit: Elegy sprzedane. Na pw napisz bo mi wyskakuje "Wystąpiły następujące błędy Musisz wpisać prawidłową nazwę użytkownika w odpowiednim polu. Wiadomość nie została wysłana" xDDDDD
  11. NeriS.

    [S]/[W] FCR-900

    Za fcr mogę dać sabre 2.0Up1/2, czerwody licznik, ogranicznik, cb radio, felgi, dodatkowy klucz,LPG 50L można demont czegoś lub + dopłata z twojej strony/pojazd
  12. Model:Sabra V-Max:~215 Pojemność silnika:2.0 Przebieg:~4k Usterki:Nówka sztuka dopiero co wyjęta od mechanika Cena:200k ID:12012 Kolor:Czerwony Tuning:Up1/2, czerwony licznik, ogranicznik, cb radio, felgi, dodatkowy klucz,LPG 50L. Kolor świateł:Podstawowy SS'y:- Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami:NiKoX
  13. Za uranusa mogę dać sabre 2.0 z 5k przeb czerwony licznik, dodatkowy klucz, ogranicznik, lpg 50L, cb radio, felgi, up1.Vmax 215~
  14. Za jestera 2.0 moge dać http://mta4life.pl/topic/52897-%E2%98%86swymieni%C4%99-sabre-20%E2%98%86/?do=findComment&comment=445869
  15. Jeszcze troche i sabra zmieni właściciela
  16. Hmmm jak coś to się odezwę
  17. NeriS.

    [K] Pojazd

    http://mta4life.pl/topic/52897-%E2%98%86swymieni%C4%99-sabre-20%E2%98%86/?do=findComment&comment=445869
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin