Wymiana możliwa? Jeśli tak to za Elegy mogę dać : sabra 2.0, felgi, ogr, cb, dodatkowy klucz, podświetlany licznik(czerwono), LPG 50l,przeb 4k, Up1/2.
A jak nie to za sancheza dam tą sabrę, najwyżej ty dopłacisz lub ja coś zdemontuję ;D
Mam Sabra 2.0 up1/2, felgi, ogr, cb, dodatkowy klucz, podświetlany licznik(czerwono), LPG 50l,przeb 4k,vmax 215, o ile masz kase xD ale jak coś to pisz ;D
Mogę dać to : http://mta4life.pl/topic/53416-sw-sabre-20/?do=findComment&comment=456676ale jeszcze byś musiał coś dożucić lub doplacić ewentualnie demont czegoś ;D