Skocz do zawartości

MobileKK

Gracz
  • Postów

    113
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez MobileKK

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Zapraszam do przeczytania nowego wydania "Aktualności z Serwera", który przygotowałem wraz z @Patryk99

     

  3. Witajcie w kolejnym, czwartym już wydaniu “Aktualności z Serwera” w wykonaniu Redakcji 4Life News. Mamy nadzieję, że dzisiejsze wydanie wam się spodoba i będziecie oczekiwać na następną część kolejnego wydania. Zapraszamy do przeczytania najnowszej publikacji z “Aktualności z Serwera”. Licytacja nieruchomości na zakończenie wakacji. Dnia 29 sierpnia o 16:30 odbyła się, licytacja nieruchomości organizatorem, tej licytacji byli administratorzy serwera, miejsce licytacji było to San Fierro Doherty. Na miejscu licytacji pojawiło się bardzo dużo graczy, jak i oczywiście samej administracji. Podczas tej licytacji można też było wylicytować warsztat tuningowy na San Fierro w dzielnicy Downtown. Wystawiono łącznie na licytacje 21 budynków. Warto dodać, że tego samego dnia podwyższono zarobki od 18:00 do 22:00 o (x 1.2) Licytacja na zakończenie wakacji Wyścig z czasem Bayside, Tierra Robada. Jeszcze tego samego dnia został otworzony wyścig z czasem, który miał początek w Bayside, Tierra Robada. Trwał on od 29 sierpnia do 31 sierpnia. Nagrody jakie były do zdobycia były to: 1 miejsce - Buffalo DSD 1.6, 2 miejsce - 50 000 PLN, 3 miejsce - 30 000 PLN. Trasa, którą trzeba było pokonać wynosiła ona 11,3 km. Wyścig był pojazdem marki Buffalo DSD o pojemności 2.0dm3. Wyścig z czasem Licytacja pojazdów na zakończenie wakacji. Dnia 30 sierpnia o 16:30 odbyła się licytacja pojazdów. Pojazdy było można oglądać jeszcze przed licytacją obok Domu Aukcyjnego w Montgomery. Ponadto były powiększone zarobki w godzinach od 16:00 do 18:00 i od 22:00 do 00:00 o (x 1.2) Licytacja pojazdów Licytacja w ciemno. Dnia 31 sierpnia o 16:30 odbyła się licytacja tylko dla odważnych graczy, którzy mieli dosyć dużą ilość gotówki do zadysponowania. Jak to na takich licytacjach bywa, że nikt nie wie, czy będzie zarobiony, czy też może będzie stratny. Jedno jest pewne, że tutaj ryzyko było naprawdę duże. Jeszcze oprócz tej licytacji to tak jak i w poprzednich dniach też były powiększone zarobki o (x 1.2) w godzinach 18:00 - 22:00. W każdym dniu były eventy typu “sejf”, jak i porzuconych kluczyków do pojazdów czy też nieruchomości. Licytacja w ciemno Rekrutację do Biznesów. 28 Sierpnia tegorocznego roku ruszyła rekrutacja do Redakcji 4Life News. Do biznesu dostało się dziesięć osób, życzymy im powodzenia. 2 Września tego roku ruszyła rekrutacja do Szkółki Radia 4Music. Rekrutacja do szkółki Rekrutację do frakcji. 29.08.2022 utworzono rekrutację do frakcji San Andreas Road Assistance, która zajmuje się pomocą drogową oraz utrzymuje porządek na serwerowych drogach. Dodano nowy wariant pojazdu marki Turismo. Dnia 29.08.2022 na serwer został wgrany nowy wariant do pojazdu marki Turismo, można go zmienić w komponentach. Autorem wariantu jest @xDanielowsky. Dziękujemy za przeczytanie owych aktualności, a na kolejne zapraszamy 11 Września.
  4. Zastanawiałeś się może jak wygląda praca redaktora? A może po prostu chcesz zacząć coś nowego na serwerze i przekonać się czy jest to odpowiednia fucha dla ciebie, jeżeli tak to zapraszamy do składania podań na forum pod postem, który znajduje się w linku poniżej, ale przed tym zapoznaj się z wymaganiami i regulaminem.

     

  5. Witamy, z tej strony Redaktor @TheMobileQ oraz Redaktor @JaNiAcZeK z Redakcji 4Life News. Dzisiaj drodzy czytelnicy przedstawiamy Wam relację z pożaru plebanii w Los Santos. Dnia 27.08.2022 r. około godziny 22:20 do dyspozytora z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 wezwanie od dyspozytora SAMD, gdyż jeden z ratowników medycznych dostał zgłoszenie, że osoba potrzebuje pomocy ratownictwa medycznego. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia ratownik zauważył, że zgłoszenie było fałszywe, lecz obok rozgorzał pożar kościoła. Ratownik zgłosił swojemu dyspozytorowi, aby ten wezwał SAFD oraz SAPD. Pierwsze na miejsce po wezwaniu było SAPD, natomiast po 22:25 przyjechała jednostka 401[SA]21 z JRG 1 w Los Santos. Po dojechaniu na miejsce strażakom dzięki szybkiej reakcji udało się opanować pożar, który rozprzestrzenił się w niecałe 10 minut i rozprzestrzenił się na dach. Niestety nie wiemy, co było przyczyną zaprószenia ognia, lecz możemy przepuszczać, że mógłby to być jakiś niedopałek albo mogło to też być coś związanego z elektryką, która mogła również szwankować, gdyż sam budynek był dość stary. Po ugaszeniu tego całego pożaru udało mi się porozmawiać z wzywającym ratownikiem medycznym. Więc nie przedłużam i zapraszam do przeczytania kilku informacji. T - TheMobileQ P - PAWELOS1122 T: Witam, z tej strony Redaktor TheMobileQ z Redakcji Prasowej 4Life-News. P: Witam, z tej strony Lekarz Ogólny PAWELOS1122 z San Andreas Medical Department ! T: Mógłbym, poprosić o kilka informacji co tutaj się wydarzyło. P: Oczywiście, nie ma problemu. Co by Pan chciał wiedzieć ? T: Super, może zacznijmy od tego, co tutaj się stało. P: Dostaliśmy zgłoszenie, że wymaga osoba pomocy medycznej. Dojeżdżając, na miejsce okazało się, że zgłoszenie fałszywe. T: Rozumiem, w kościele znajdowały się jakieś osoby? P: Nie, nie było osób w środku. Dzięki bogu do ciężko byłoby co zbierać. Taki kościół‚ jak się zapali to już więzienie bez możliwości ewakuacji. T: Mhm, w jakim czasie ogień się rozprzestrzenił? P: Nie całe 10 minut i cały dach był już zajęty. W bardzo błyskawicznym czasie się zajął dach naprawdę, gdyby nie szybka reakcja straży to na pewno nie byłoby co tu zbierać. Policja na pewno będzie, starała się ustalić jak do tego, doszło, gdyż taki pożar na pewno nie mógł powstać tak z sam z siebie, tym bardziej że taki spory. T: Okej rozumiem, a wiedzą panowie co było przyczyną albo ewentualnie co mogło być przyczyną? P: Przypuczam, że zaprószenie ognia przez ludzi, ale bardziej frakcja SAFD będzie to ustalać. T: Mhm, rozumiem dobra dzięki wielkie za udzielenie tych kilku informacji oraz miłego dnia życzę. P: Również dzięki oraz życzę miłego wieczoru. Udało nam się zrobić jeszcze kilka zdjęć podczas trwania działań służb. Dziękujemy za przeczytanie tej relacji zapraszamy, również do zostawienia komentarzy pod materiałem oraz do zostawienia reakcji, jeżeli Wam spodobała się ta relacja. Zapraszamy również do śledzenia naszych materiałów. Autoryzował: @Blender.
  6. Zapraszamy do przeczytania relacji z wczorajszego wypadku, który wydarzył się na autostradzie w Las Venturas. Redaktor @TheMobileQ i Redaktor @JaNiAcZeK

     

  7. Witamy, z tej strony Redaktor @TheMobileQ oraz Redaktor @JaNiAcZeK z Redakcji Prasowej 4Life-News. Dzisiaj drodzy czytelnicy przedstawiamy Wam relację z wypadku drogowego, który wydarzył się na autostradzie prowadzącej z LS do LV. 27 sierpnia 2022 roku po godzinie 20:44 wpłynęło zgłoszenie do Stanowiska Kierowania o dachowaniu pojazdu marki Jurnay. Na miejsce zostały wysłane zastępy 401-21 oraz 402-21 z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Nr.1 oraz Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Nr.2 Na miejsce został także zadysponowany radiowóz policyjny oraz karetka pogotowia ratunkowego. Jako pierwsi byli strażacy z SAFD, którzy po dojeździe na miejsce zdarzenia przystąpiły do działań Ratowniczo-Gaśniczej. Policja po dojeździe na miejsce zabezpieczyła pas jezdni, po czym została wezwana lawet, aby mogła zabrać pojazd, który nie nadawał się już do jazdy. Strażacy dzięki szybkiej reakcji opanowali pożar, który mógłby przenieść się do kabiny pojazdu, a wówczas mogłoby zająć cały pojazd i uniemożliwić wydostanie osób poszkodowanych, a co za tym idzie, mogliby też zginąć w najgorszym przypadku. Zanim wyjęli, osoby poszkodowane strażacy musieli zabezpieczyć pojazd. Po zabezpieczeniu pojazdu strażacy próbowali otworzyć drzwi, lecz nieskutecznie w tym przypadku musieli użyć nożyco-rozpieracza, aby móc otworzyć i opatrzeć poszkodowanych. Po zajęciu się poszkodowanymi i przekazaniu ich SAMD'om. Strażacy przystąpili, do zneutralizowania substancji ropopochodnych korzystając z sorbentu oraz miotły. Udało mi się przeprowadzić krótki wywiad z Aspirantem Sztabowym @Gora106, który właśnie dowodził całą akcją. T- TheMobileQ G- Gora106 T: Witam, z tej strony Redaktor TheMobileQ z Redakcji Prasowej 4Life-News. G: Witam, Aspirant sztabowy Gora106, w czym mogę pomóc? T: Mógłbym, prosić o kilka informacji co tutaj się wydarzyło? G: Jurnay dachował w nieznanych nam okolicznościach. Po dojedźcie, na miejsce pojazd stał w płomieniach, dzięki szybkiej reakcji opanowaliśmy pożar, zanim przeniósł się do kabiny, dwie osoby w stanie stabilnym właśnie pojechały do szpitala. T: Rozumiem, a ktoś przeszkadzał przy akcji ratowniczej. G: Na całe szczęście nikt nie przeszkadzał, miejsce zostało zabezpieczone. G: To chyba wszystko, co mam do powiedzenia w tej sprawie. Życzę miłego dnia. Udało nam się zrobić jeszcze kilka zdjęć podczas całej tej akcji, a wykonał je nikt inny jak Redaktor @JaNiAcZeK. Dziękujemy za przeczytanie, tej relacji zapraszamy, również do zostawienia komentarzy pod relacją oraz do zostawienia reakcji, jeżeli Wam spodobała się ta relacja. Zapraszamy również do śledzenia naszych materiałów. Autoryzował: @Patryk99
  8. Zapraszam do przeczytania mojego jak i @Patryk99 artykułu odnośnie katastrofy lotniczej 4Lot 

     

  9. Witam, z tej strony Redaktor @TheMobileQ oraz Redaktor Naczelny @Patryk99 z Redakcji Prasowej 4Life-News. Dzisiaj chcielibyśmy zaprosić Was drodzy czytelnicy do przeczytania artykułu z katastrofy lotniczej 4Lot. Zapraszamy do przeczytania! Witamy, Was drodzy czytelnicy, dzisiaj przedstawimy Wam kolejną katastrofę w San Andreas. 07.08.1984 rok, usługi lotnicze 4Lot do swojej obsady lotniczej dodali Boeing 747, który miał wykonywać długodystansowe loty. Uśmiechnięty właściciel 4Lot Zbigniew Paczkiewicz zaprosił na uroczyste uruchomienie samolotu szerokokadłubowego, wszystkich mieszkańców Państwa San Andreas, a miejsce ustalił na niedawno otwartym lotnisku w San Fierro. Nazajutrz Boeing 747 udał się na lotnisko, gdzie będzie tam oficjalnie wpuszczony w przestrzeń. Po niecałych dwóch godzinach samolot pasażerski dotarł na lotnisko, po czym został on owinięty czerwoną taśmą. O godzinie 13:47 na miejsce dotarli mieszkańcy, którzy stali w bezpiecznej odległości. O godzinie 14:15 założyciel 4Lot przywitał serdecznie zebranych, kolejno omówił sam samolot. Gdy zakończył mówienia, przeciął wstęgę na przednim kole samolotu, po czym mieszkańcy zaczęli bić brawa. Po zakończeniu ceremonii uruchomienia Boeinga 747, do samolotu wszedł Prezydent San Andreas Julian Kotaniewic i poprosił, że chciałby być jednym z pierwszych pasażerów owego samolotu. Założyciel wyraził zgodę, a za kierownicą zasiadł nowy pilot Emil Kotlarkiewicz. Niestety założyciel firmy, nie wiedział, że jego nowy pilot cierpi na problemy psychiczne, a Prezydent mu zaszkodził. Kotlarkiewicz odpowiednio uruchomił wszystkie czujniki, kolejno ruszył na pas startowy i zaczął kołowanie. Po niespełna 2 minutach samolot zakończył kołowanie i był już w powietrzu. Nowy pilot odpowiednio ustabilizował lot i zaczął kierować się w stronę lotniska Las Venturas. Gdy pojazd lotniczy był nad Fort Carson, gwałtownie zaczął zmieniać ruch lotu i zawrócił ponownie w stronę San Fierro. Nowy Pilot uruchomił autopilota, kolejno zamknął drzwi od kabiny. Zestresowany założyciel i Prezydent zaczęli próbować dostać się do kabiny, niestety pilot nie reagował. Gdy samolot był w okolicy największych wieżowców, Emil założył spadochron i wyskoczył wyjściem ewakuacyjnym. Po wyskoku pilota samolot wleciał w jeden z większych biurowców. Emil Kotlarkiewicz uciekł z miejsca katastrofy, kolejno ukrył się u siebie w kryjówce. Na miejsce katastrofy dotarły jednostki policji, straży, karetki oraz pomoc drogowa. Podczas wlecenia samolot rozbił się na 4 części, a sam kadłub doznał samozapłonu. Strażacy zaczęli gasić pianą, części samolotu. Po niespełna 30 minutach wszystkie części były zalane pianą, a strażacy podjęli się akcji poszukiwawczej. Podczas akcji, strażacy pod częściami znaleźli dwa zgniecione ciała, które zostały wysłane na sekcje zwłok. Na miejsce dotarła jednostka, która zajmuje się katastrofami lotniczymi i nie tylko. Detektywi zabezpieczyli czarną skrzynkę oraz kilka ważnych rzeczy, do wyjaśnienia owej katastrofy. Strażacy na miejsce wezwali wsparcie rotatora i hdsa, w celu przełożenia części na specjalne lawety. Po 30 minutach na miejscu dotarły wezwane jednostki, które zaczęły rozkładać swój cały sprzęt, kolejno za pomocą mocnych pasów transportowych przełożyli spalone szczątki samolotu na specjalistyczne lawety, które zabrały je na bazę, gdzie szczątki przejdą dokładną analizę. W tym samym czasie Emil, zaczął szukać tanich biletów lotniczych do innego kraju lub Państwa. Detektywi od katastrof zaczęli odsłuchiwać dźwięki z czarnej skrzynki. Po przeanalizowaniu całego lotu detektywi ustalili, że sprawcą katastrofy jest pilot. Sekcja zwłok wykazała, że denaci to Zbigniew Paczkiewicz oraz Prezydent San Andreas, nikogo innego nie odnaleziono. Do śledztwa dołączyli detektywi z Wydziału Kryminalnego, gdyż Prezydent miał konflikt z pilotem. Sprawca po wykupieniu biletu na fałszywe dane osobowe udał się na lotnisko w Los Santos, gdzie oczekiwał na niego samolot. Detektywi zaczęli analizować zakupione bilety do siedmiu dniu, jednak żaden z nich nie był dla nich dziwny. Jeszcze nieposzukiwany Emil Kotlarkiewicz, zmienił dane na Julian Podstawa, a wszystkie kontrole przeszedł bez żadnych problemów. Detektywi zdecydowali się na ponowną analizę zakupionych biletów, gdy musieli coś przeoczyć. Podczas drugiej analizy, detektywi zauważyli, że nijaki Julian Podstawa kupił bilet z Lotniska Los Santos do kraju położonego około tysiąc kilometrów, czyli Las Vegas i jego okolice. Samolot sprawcy miał wylecieć za niespełna dwie godziny, dzięki czemu detektywi mogli wezwać na lotnisko wsparcie jednostek antyterrorystycznych oraz służb lotniskowych, które wykonały telefon do pilotów, którzy musieli czekać, aż mężczyzna zostanie zabrany. Detektywi po 30 minutach dotarli na lotnisko, kolejno wraz ze wsparciem jednostek specjalnych otoczyli cały samolot i weszli do wnętrza samolotu i zaczęli szukać mężczyzny, jednak ten w tym samym czasie popełnił samobójstwo w samolotowej toalecie. Gdy detektywi nie znaleźli go spośród pasażerów, zdecydowali się na sprawdzeniem toalet. Podczas sprawdzania toalety pomiędzy klasą premium, a biznesową znaleźli tam z pociętymi żyłami i tętnicami, Emila Kotlarkiewicza. Ze względu na miejsce, gdzie leży ciało, pasażerowie musieli przesiąść się do innego samolotu. Detektywi na miejsce wezwali lekarza sądowego, który zabrał ciało na sekcję zwłok, która wykazała, że było to samobójstwo. Ciała mężczyzn zostały pochowane, a sprawa umorzona. Dziękujemy Wam za przeczytanie naszego materiału do końca. Zachęcamy również do zostawienia reakcji oraz skomentowania naszego materiału. Zachęcamy do śledzenia naszych materiałów.
  10. Nick: TheMobileQ Rodzaj kanału (prywatny, organizacyjny, biznesowy): prywatny Nazwa kanału: Wytrzeźwiałka Mobilka Kiedy ostatnio kanał był używany: Wczoraj Czy kanał ma zostać usunięty?: NIE
  11. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami na serwerze w poniższym linku 

     

  12. Nick z serwera: TheMobileQ Nick używany na Mumble: TheMobileQ Ilość godzin przegranych na serwerze: 310 godzin i 30 minut Czy posiadałeś już kanał?: Jeszcze nie posiadałem kanału Nazwa kanału: Wytrzeźwiałka Mobilka Nazwa podkanałów: (gdy spełnione są odpowiednie warunki) Czy chcesz posiadać hasła do swoich kanałów?: Tak Czy kanał będzie używany minimum 3 razy w tygodniu?: Tak, gdy będę na sewerze to i będę na mumblu Coś od siebie: Fajno jakby się udało stworzyć kanał.
  13. Dzięki za zauważenie na to wychodzi, że przeoczyłem ten błąd moja wina, ale wiadomo, że nie którym zdarzają się większe wpadki.
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Zapraszam do przeczytania wywiadu z Lekarzem Rezydentem @PAWELOS1122

     

  16. Ja z miejsca pozdrawiam Ciebie oraz wszystkich graczy na serwerze. @Chorywacja@JaNiAcZeK
  17. Witam, z tej strony Młodszy Redaktor @TheMobileQ z Redakcji 4Life News. Zapraszam was do przeczytania wywiadu z Lekarzem Rezydentem @PAWELOS1122. T - @TheMobileQ P - @PAWELOS1122 T: Witam, tu Młodszy Redaktor TheMobileQ z Redakcji 4Life News. Chciałbym Ci zadać kilka pytań. Nie będzie to dla Ciebie problemem? P: Witam, z tej strony Lekarz Rezydent PAWELOS1122 z San Andreas Medical Department oczywiście odpowiem na twoje pytanie. T: Super, a więc zacznijmy standardowo, może opowiedz mi i czytającym ten wywiad coś o sobie. P: Mam na imię Paweł pochodzę, z województwa śląskiego na co dzień pracuje na terenie szpitala specjalistycznego w Tychach oraz prosektorium zajmuje się pacjentami, którzy odeszli od bliskich ciałem a duszą nadal przy nich są. W wolnym czasie poświęcam na dokumentacje oraz granie na serwerze MTA, oraz czasami Euro Truck Simulator 2, oraz innego typu gry symulacyjne, oraz strategiczne. T: Czy masz jakieś plany na przyszłość, jeżeli chodzi o rzeczywistość? P: Tak mam zamiar zostać kierowcą autobusu miejskiego, ale do tego muszę jeszcze poczekać jeden rok. Bo jak wiemy, wymagany jest wiek 24 lata na kat D. Na szczęście niebawem mam już 23 lata więc już pomału uczę się w tym kierunku. T: Rozumiem, jest obecnie okres wakacyjny. Planowałeś, gdzieś może wyjechać w te wakacje? P: Tak w sierpniu zaczynam urlop i wybieram się do Zakopanego na jeden weekend z powodu, iż kocham góry. A potem również planuje się wybrać do największego w Polsce parku wodnego, który mieści, się nieopodal Warszawy, a jeszcze nie miałem okazji tam zawitać. Dlatego taki mam plan na te wakacje resztę wolnego czasu mam, mam zamiar poświęcić na radio 4MUSIC, jak i również na służbę we frakcji San Andreas Medical Department. T: Rozumiem następne pytanie, lecz już dotyczące świata wirtualnego. Od kiedy grasz na platformie MTA? P: Mój okres bycia na scenie MTA to ponad rok tylko na tym serwerze gram od początku kiedyś planowałem odejść i pójść gdzieś indziej. Na całe szczęcie wszystko się zmieniło o 180 stopni, gdy dostałem się do frakcji SAMD i tak już zostało. Planuje, jeszcze dużo czasu poświęcić serwerowi najbardziej mnie trzyma to, iż mam wielu wspaniałych ludzi, których mam okazje codziennie poznawać. T: Rozumiem, okej przejdźmy do pytania, skąd wziął się pomysł na twój nick? P: To bardzo ciekawe pytanie, gdy zakładałem, na platformie MTA konto uznałem, że niedługo mam 22 lata i z tego powodu wyszło 22. Przed tym jeszcze mamy 11 z powodu, iż od mojej siostry dziecko w tym dniu kończyło 11 lat. Sam pawelos natomiast powstał z rozszerzenia imienia Paweł. T: Rozumiem, zauważyłem, że jest obecnie we frakcji SAMD, a możesz powiedzieć, na jakim stopniu i na jak długo planujesz być w SAMD. Może zdarzyło Ci się rozmyślać o zmianie frakcji? P: We frakcji SAMD jestem po raz drugi i po raz drugi na stopniu Lekarza Rezydenta. Pierwszy mój okres bycia we frakcji trwał od maja 2021 do października 2021. Natomiast kolejny mój okres bycia we frakcji, trwa od 12.04.2022, aż doteraz. Planuję, we frakcji być jak najdłużej, jest wielu wspaniałych ludzi i bardzo przemiły zarząd oraz jeden z najlepszych liderów, jak i dyrektora, jakich poznałem Grzengol. T: Widzę też, że jesteś w biznesie Radiu 4Music czy mógłbyś, opowiedzieć nam jak wygląda twoja rutyna w tym biznesie? P: Praca w biznesie, jakim jest, 4MUSIC nie jest, łatwa musimy wiele rzeczy przygotować przed samym wejściem na antenę. Takie jak sprzęt głos oraz wybrać utwory, jakie polecą na każdej audycji, aby jedno z drugim mogło, działać równo. Jednak jakby nie popatrzeć, słychać nas na stronie internetowej radia, jak również na całym serwerze więc niema możliwości wpadki. Natomiast w radiu jestem, nie cały miesiąc, a już posiadam, wielu fanów. Muszę, też być gotowy na krytykę oraz innego typu zaczepki. Aby, wiedzieć jak działać w sytuacjach wyjątkowych, ale też zdarzają się pozdrowienia takie, które musimy sprawdzić przed powiedzeniem ich na antenie. Na szczęście mamy zarząd, który jest w każdej chwili pomocny. T: Dlaczego akurat SAMD i czy jakbyś nie był, w SAMD to gdzie obecnie byś siebie widział w jakiej frakcji? P: Bardzo ciekawe pytanie, a zarazem trudne. Dlaczego frakcja SAMD? Dlatego, iż mają bardzo dużo z akcji RP, po miejsce zdarzenie, aż po szpital specjalistyczny w LV. Strasznie lubiłem, jako zwykły obywatel San Andreas odgrywać akcje rp za każdym razem było coś innego. A kiedyś sobie tak pisałem za pomocą wiadomości prywatnych jednym z ratowników obecnych na służbie czy ciężko się dostać nie, nie jest ciężko i to najbardziej mnie przekonało. To właśnie będzie, mój kierunek jak już wcześniej wspomniałem, w naszym wywiadzie sam w świecie rzeczywistym pracuje na terenie jednego ze szpitali. Gdybym nie dostał szansy do tak świetnej frakcji i tak rozbudowanej następną frakcją, jaką bym wybrał, byłaby SARA z powodu przeróżnych powodów. Akcji RP jak załatanie dziury naprawa lampy/bankomatu i tym podobnych rzeczy kierowałem, się pisząc, podania do frakcji prawdą, a zarazem czymś gdzie odnajdę siebie i nie będę się nudzić i nie będę musiał wchodzić na służbę, bo muszę tylko po prostu, bo chcę. T: Uuuu ciekawie, jeżeli by kiedyś usunęli, Multi Theft Auto to w co byś grał? P: Zapewne dalej w gry symulacyjne takie jak OMSI 2 czy też Euro Truck Simulator. Natomiast byłbym załamany taką wieścią, iż serwer znika z powodu mojego majątku, jaki jest nie wielki, ale jest czy też, że poznałem tylu fajnych ludzi. Przez chwilę zostało wszystko stracone i że miałem tyle godzin i minut poświęconych na serwerze. Tak jak domek z piasku wszystko się skończyło. T: Mhm rozumiem, a jakie masz takie największe plany, jeżeli chodzi o serwer? Jakiś może jeden z największych celów, do którego dążysz? P: Nigdy nad tym się poważnie nie zastanawiałem, ale chciałem kiedyś utworzyć organizacje. Niestety nie udało się, ale może kiedyś utworze nigdy nie mówię nie, przynajmniej się staram nie poddawać i dążyć do celu. Mam plan kupić sobie w przyszłości odległej kupić jakieś samochodziki i zrobić je na fulltune, jeżeli uda, się plan wykonać to mi wystarczy, aby być z siebie dumnym. T: Okej, a więc następne pytanie, czy byłeś kiedyś karany na serwerze? P: Tak posiadam, w liście kar 17 kar nadanych przez ekipę serwera 2 kary z 17 kar są nie słusznie nadane, ale nic nie poradzimy. Niestety czas płynie, dalej więc nie patrzmy, za siebie a przed siebie jak każdy gracz posiada, coś za uszami, nawet każdy członek ekipy serwera posiada, coś za uszami każdy jest równy drugiemu i lepiej się nie wychylać od stada. T: Oczywiście tego pytania nie mogło zabraknąć. Na ile wyceniasz swój majątek i jak myślisz, że na twój obecny staż to dużo czy mało? P: Mój majątek nie jest, zbyt spory na ilość spędzonego czasu na serwerze posiadam, 2 pojazdy marki Walton 1.4, który otrzymałem w prezencie i którego nigdy nie mam zamiaru sprzedawać. Posiadam także mój drugi pojazd to sultan, który posiadam, od niedawna mój majątek nie przekracza, 700k. Mój staż na serwerze obecnie nie jest, duży, bo tylko 1673 godziny jak na chwile, obecną. Nie żałuje ani minuty spędzonej na serwerze, bo każdą minutę w pełni wykorzystuję. T: Rozumiem, a próbowałeś może swoich sił w rekrutacji do administracji serwera? P: Tak próbowałem oraz próbować zamierzam, dalej myślę, że nic nie powinniśmy, przekreślać a na wszystko czas przyjdzie. W swoim czasie mam nadzieje, że kiedyś uda mi się dostać do administracji często napotykam się z tym pytaniem na radiu, gdy gram audycje. Często też zastanawiam się, dlaczego tym razem się nie udało, ale myślę, że kiedyś zostanę wybrany. T: A teraz takie pytanie, czy według Ciebie gospodarka serwera jest dobra, czy może zbyt niska? P: W tej sprawie zbyt dużo powiedzieć nie mogę, ale myślę, że jest na bardzo dobrej drodze, aby potem można było podziwiać sukcesy. Sukcesy ciągle rosną na serwerze po przez pomocników właściciela jak samego właściciela ZbyKa. T: Niestety nasz czas dobiega końca, jeżeli chodzi o wywiad. A więc teraz takie pytanie, czy chcesz kogoś pozdrowić? Jeżeli tak to teraz śmiało możesz to zrobić. P: Tak chętnie pozdrawiam ciebie, jak również osoby, które wiele mi pomogły, jakimi były : @Kameleon.@BlueCry@Ferii@Piotrus:)@Aza*@Grzengol@Kju.@Ministrant*@Orbit@Emialski@Ivan*@Greyna.gg@[email protected]@krecikoo@Pablo1910@symulator_gier i wiele więcej osób. T: Dziękuję za udzielenie wywiadu oraz również dołączam się do pozdrowień, oraz życzę Ci wszystkiego najlepszego na drodze serwerowej, oraz w życiu prywatnym. Dziękuję, za przeczytanie wywiadu, zapraszam do komentowania wywiadu oraz do zostawienia reakcji, jeżeli się wywiadzik podobał. Zapraszam, również do obserwacji moich dalszych materiałów. Autoryzował: @Patryk99
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Zapraszam do przeczytania relacji z pożaru kościoła

     

  20. Nowy awatar, stary Ja, nowy zawód, stary ja, nowe rzeczy, stary ja ....

  21. Witam, z tej strony Młodszy Redaktor @TheMobileQ oraz Młodszy Redaktor @JaNiAcZeK. Dzisiaj chcielibyśmy Was zaprosić na przeczytanie streszczenia z relacji z pożaru kościoła. W dniu 21 lipca 2022 roku około 00:05 wpłynęło zgłoszenie do Stanowiska Kierowania odnośnie pożaru kościoła. Pożar na całe szczęście nie zdążył się, aż tak bardzo rozprzestrzenić. Na miejsce zdarzenia zadysponowano, aż trzy jednostki z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Nr1 w Los Santos. Pierwsze jednostki, które pojawiły się na zdarzeniu, zabezpieczyły miejsce zdarzenia oraz przystąpiły do akcji ratowniczo-gaśniczej. Niestety nie dowiedzieliśmy się, co przyczyniło się do zapłonu tak sporego budynku, którym był kościół na Jefferson, ale na chwilę obecną możemy tylko się domyślać, co mogłoby wywołać zapłon. W pożarze nie było na całe szczęście osób poszkodowanych. Kościół był dawno nieużywany i miała być zaplanowana renowacja tego budynku, lecz niestety ze względu pożaru musi być to przełożony na inny tere ze względu na bezpieczeństwo ludzi. Wywiadu naszemu Młodszemu Redaktorowi @JaNiAcZeK udzielił Starszy Kapitan @Mlody_Fala, który był wtedy dowódcą na tym zdarzeniu. J - @JaNiAcZeK M - @Mlody_Fala J: Witam, mógłbym otrzymać jakieś informacje na temat akcji? M: Otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze kościoła, nasze działania polegają na ugaszeniu i ewakuacji ewentualnych osób poszkodowanych. J: Czy są jakieś osoby poszkodowane? M: Prawdopodobnie nie ma. J: Dziękuję za udzielenie informacji. M: Dziękuję, miłego. Udało nam się jeszcze zrobić kilka zdjęć z akcji, które zrobił je Młodszy Redaktor @TheMobileQ. Dziękujemy za przeczytanie, tej relacji zapraszamy, również do zostawienia komentarzy pod relacją oraz do zostawienia reakcji, jeżeli Wam spodobała się ta relacja. Zapraszamy również do śledzenia naszych materiałów. Autoryzował: @Patryk99
  22. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin