Skocz do zawartości

MobileKK

Gracz
  • Postów

    113
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez MobileKK

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Kupię ten domek w ls marina napisałem jak coś na discordzie.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Najlepszego setki i dużo więcej oraz najlepszego majątku w karierze na serwerze discord: PLPatrykPL#0966 @JaNiAcZeK @Chorywacja
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Witam całą Administrację przeglądającą wraz z graczami będących w Komisji Spraw Frakcyjnych. Napisałem ten wątek, gdyż chciałbym odwołać się do mojej czarnej listy KSF. W dniu 18 września 2021 roku, zostałem wpisany na listę KSF z powodem - " Ubiegania się o stanowisko we frakcji jednocześnie pełniąc służbę administracyjną na innym serwerze ". Powód był jak najbardziej adekwatny, a kara była jak najbardziej zasłużona, gdyż głupio zrobiłem i dołączyłem do innego projektu, lecz potrafię się przyznać wiadomo, że nikt nie jest święty i każdy popełnia błędy. Jeżeli chodzi o ten projekt to zakończyłem współpracę oraz chciałbym dostać możliwość do pisania do rekrutacji do frakcji, gdyż brakuje mi rozgrywki z innymi graczami oraz nawiązywania nowych znajomości. Jeżeli chodzi o to czy żałuję swojego czynu to mogę powiedzieć, że żałuję jak mógłbym cofnąć czas to bym cofnął i nie robił, żadnej głupiej rzeczy, którą między innymi zrujnowałem swoją karierę w SAFD. Przechodząc do rzeczy chciałbym dostać drugą szansę i na pewno bym się pilnował to co robię, ale wiem że to nie ode mnie zależy, a właśnie od Administracji oraz od zarządu KSF. Pozdrawiam wszystkich czytających mój wniosek oraz taka mała rada dla innych co nie dostali żadnej KSF, abyście się nie wpakowywali w żadne złe rzeczy. Życzę miłego wtorku oraz pysznej kawki.
  8. Nowy avatar to i odświeżony ja ;D

  9. Zdjęcie z mojej wczorajszej audycji, która odbywała się na G1 Royal Casino, Las Venturas. Chciałbym podziękować tym, którzy byli oczywiście było więcej osób, ale już niezdążyłem zrobić fotki było chyba wtedy około 20-30 osób tak na oko, ale dzięki wszystkim którzy byli strzała i do następnej audycji.
  10. Gratuluję nowym elewom i widzimy się na służbie ;) 

  11. Zapraszam do napisania podania do Szkółki Podoficerskiej San Andreas Fire Department zostawiam wam linka. P.S Nie pożałujecie jak napiszecie dużo się nauczycie

     

  12. Zdarzyło się Forza Horizon 4
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Egzamin z Radia zdany, ale jeszcze jeden przede mną czyli SAFD :) :)  :) oby się udało drugi też zdać

     

    1. DeleteD

      DeleteD

      Gratuluję, i życzę powodzenia :) 

  17. Zapraszam na live z serwera

     

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin