Skocz do zawartości

Nukill

Gracz
  • Postów

    2 911
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Nukill

  1. Jak pewnie po nazwie tematu wnioskujecie - odchodzę. W sumie odszedłem jakiś tydzień temu, ale nie napisałem pożegnania. Granie kilka lat na tym samym serwerze nie jest niczym fajnym, tymbardziej, gdy się traci majątek i trzeba go odrabiać. Po prostu się już wypaliłem na tym serwerze. Nic mi nie daje przyjemności z gry. Chciałbym pozdrowić kilka osób: ZbyK - Nigdy nie miałem z tobą dobrych relacji, mimo tego trzymaj się. Bolek. - Kiedyś można było się pośmiać, coś porobić, ale to rok temu, teraz już nie. Ale trzymaj się tam. XQward. - Do pomocy to on pierwszy. Wielki szacunek ode mnie. DeltaRon. - Robisz sporo dla serwera, oby tak dalej. Jestes w porządku, zawsze mozna szczerze pogadać. kirge, EnomeK - Z wami mam najwięcej wspomnień. Jesteście osobami, z którymi najwięcej przebywałem na serwerze i często tylko z tego powodu wchodziłem na serwer. W kontakcie jak zawsze. Lukasz1393 - Tez dużo wspomnień, kilka spin smiesznych, sporo odwalania, prowadzenie frakcji SDSA. Witam gracza. DaszeK - Też sporo wspomnień, ale tylko przez pierwszy rok- półtora roku gry. Po utracie rangi sporo się zmieniłeś, nie dało się z tobą normalnie pogadać. Szkoda. Hyak - My to tam w kontakcie jesteśmy. Raczej wiesz kim dla mnie jesteś xD. Krul. - Sporo wyzywania, taranowania, kosiarkowania. Ziomek jak nikt. Zebra - Szczere rozmowy, jazdy perkiem z kirge. Sporo wspomnień. Trzymaj się. Baker - Jesteś w porządku, strzałka. Kubusiek - debil XD gibipl - siemano gibi hoopak - Szczere porady, pogadać z nim to jak z nikim innym. WujcioDobraRada - alkoholiku, fajnym gościem jesteś, ale dbaj o wątrobę xD. Pozdrawiam przede wszystkim organizację Weed, gdyż jestem z nią prawie od początku gry. Pozdrawiam również resztę administracji i życzę powodzenia nowym Supportom. Strzała.
  2. Nukill

    A jednak..

    ELO11!!1!!1!
  3. Nowa ekipa sprzątająca :)) Gratulacje!

  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Model: Manana V-Max: 170 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg: 1.5k Usterki: brak Cena: liczę na oferty ID: 20752 Kolor: bordowy Tuning: -moduł UP1,UP2, UP3; -bak 90l; -atrapa nitra; -felgi malowane; -cb, ogr, wykrywacz etc; -zielony licznik; -cabrio. Kolor świateł: Zielony SS'y: można obejrzec na giełdzie bądź pw Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Nukill
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
    1. hoopak

      hoopak

      Jak można mieć takie oceny...

    2. RemiXx
    3. MacieG

      MacieG

      U mnie w szkole było tak, że jak miałeś jedynkę na półrocze, to musiałeś mieć trójkę na koniec po to, żeby mieć dwójkę ; p

    4. SoCz3Q

      SoCz3Q

      Jak ja tak samo miałem xd, Pała na półrocze a dwójka tera na koniec XDDDD

    5. Nukill

      Nukill

      ale to jest przewidywana i koncowa

       

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nukill

    Wita szeryf

    Witam? Tak? Okej.
  9. Nukill

    Pożegnanie.

    dzięki za kod, działa
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin