Skocz do zawartości

Nukill

Gracz
  • Postów

    2 911
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Nukill

  1. Trzymaj się i wróć szybko.
  2. Posypalbym chrusty, które robiłem Co zrobilbys gdybyś miał możliwość spełnienia swoich 3 życzeń?
  3. Ale ty nie masz serwera XD Spokojnie, każdy ma prawo do opinii
  4. Nukill

    żegnam :(

    Fajnie jest slyszec to, że ktoś docenia naszą pracę. Trzymaj się i wróć kiedy będziesz mógł.
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. No to słabo :// mimo tego będę czekał na ciebie gdyz fajnie mi się z tobą odwalalo :c
  7. Z taka kasa to teraz mozesz zostac ^^ ;*
  8. O> Ciężkie pytanie.. Lubię bardzo te dwie osoby, lecz jakbym miał już wybierać to wybrałbym Kasię105. Spędzam z nią dużo czasu takze decyzja jest taka a nie inna. P> Jaka frakcje byś wybrał/a patrząc na RP?
  9. Nie, prosze :C No i komu będę teraz wyścigi organizował?
  10. Nukill

    Witam wszystkich :)

    No witam! Ciesze się ze podoba Ci się ten serwer, i mam nadzieję że zostaniesz na dluzej XD
  11. Nukill

    Wasze zwierzęta

    Pies czy niedźwiedź - nie wiem Nazywa się Shila
  12. Nukill

    Sprzedam tune SF downtown

    Nie mamy jak zamknąć gdyz z niewiadomych powodów nie mamy moderacji
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin