Skocz do zawartości

Nukill

Gracz
  • Postów

    2 911
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Nukill

  1. Nukill

    żegnam was

    Wróć szybko
  2. Raczej 1 bo 2 wygrał Oxygeny w licytacji w ciemno.
  3. O> Nara leszczu P> BlondiGrzes rcon?
  4. To nie prawda, ze im większy przeb tym tańsze naprawy.
  5. Nukill

    Sell premier!

    Pan @UP dobrze napisał, wykonaj to.
  6. Czluchow/Chojnice Pomorskie
  7. Nukill

    Żegnajcie wszyscy :C

    Wszystko się da tylko musisz chcieć
  8. Namik, ale chodzi mi o to, ze pojazd nie jest zakupiony w lv, po prostu została zmieniona rejestracja u nexa
  9. Rejestracja w comecie została zmieniona u nexa z sf na lv jak cos :v
  10. Nukill

    Wesołego jajka

    Życzę wam dużych jajek i twardej kielbachy
  11. Jeszcze jeden post typu "ref" a temat zamykam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin