Skocz do zawartości

matibfc

Gracz
  • Postów

    115
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez matibfc

  1. matibfc

    LOCK

    oferowales 400 w grze. dalej
  2. matibfc

    LOCK

    Model: Oceanic ID: 22950 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 10884 lecz moze sie zwiekszyc Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, tablica rejestracyjna (SF 22950), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), moduł nitro, przyciemnienie szyb (20%), bak benz 90dm , lpg 75 Cena: porządne offki Coś od siebie: fajna furka do jezdzenia jak i na donice. Posiada nitro!!! Jak pojawi się fajna offka to sprzedam.
  3. matibfc

    LOCK

    Lock, sprzedane strasznie szybko.
  4. matibfc

    LOCK

    Model: premier ID: 85326 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 2117 lecz może się powiększyć Dodatki: felgi Cena: porządne offki Coś od siebie: Fajny premierek, wystawiam go i licze na dobre oferty.
  5. matibfc

    LOCK

    Model: buffalo ID: 78507 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 4026,5km może się powiększyć Dodatki:stereo, felgi (1079), tablica rejestracyjna (xxBOOMxx), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%) Cena: Zbieram porządne oferty Coś od siebie: Auto wystawiam podgladowo. Może później skusze się na sprzedaż ale to się zobaczy. Niestety nie jestem pewny jakie są to lampy I licznik ale można zobaczyć w bazie pojazdów Ss'y: dodam jutro.
  6. matibfc

    LOCK

    Słaba offka, dalej
  7. matibfc

    LOCK

    Model: Weefil ID: 122441 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 97.8km może się powiększyć lekko Dodatki: off roady oraz tablica rejestracyjna( W2 MARAS) Cena: offki KT-39k Coś od siebie: auto które nadaje się do jeżdżenia jak i na donice. Zostawiłbym se go ale gotówka potrzebna SS’y: jutro wstawie
  8. matibfc

    MOONBEAM

    Ehh, jak już straciłem czas to muszę mieć mojego klocka 1615
  9. Model: offki Pojemność silnika: 1.6-2.2 Przebieg pojazdu: fajnie gdyby było niskie Cena:do 620k Dodatki: offki Coś od siebie: pisz id i cenke za pojazd, nie obrażę się jak padnie jakaś Banshee w ofercie lub coś w tym stylu, inne propozycje tez rozpatrze i przemysle.(( ową gotówkę będę miał po sprzedaży pojazdów na którego mam już kupca.))
  10. Weefil 25k żeby to jakoś rozkręcić :d manana 1.2 5k Nwm czemu xd
  11. matibfc

    MOONBEAM

    Ja nie płaczę o klocka ale zasady to zasady. Osoba która wystawiła klocka napisała że do 20 licytacja a teraz se przedłuża bo widzi że jest zainteresowanie autem XD może poczekamy na wypowiedź administratora 1360 bo pkt
  12. matibfc

    MOONBEAM

    I dlaczego oszukujesz ? Mówisz że licytacja jest do 20 i teraz przedłużasz? Nie jest to dozwolone kolego więc musisz mi sprzedać bo to ja wygrałem licytacje. 1355 bo punkty. Jeżeli ja wygrałem licytacje to musisz mi sprzedać auto xd
  13. matibfc

    MOONBEAM

    Przebijam o 1pln ponieważ nie chce punktów dostać oraz tłumaczę osobie która rozpoczęła licytacje że tak nie można robić 1353 bo punkty
  14. matibfc

    MOONBEAM

    nie nie nie, tak się bawić nie będziemy na początku miała być z tego zabawa ale teraz ta zabawa została zepsuta, zrobiłeś licytacje do godziny 20. Ja wylicytowałem auto za kwotę 1350 pln i teraz se przedłużasz licytacje żeby zarobić? 1352 bo punkty
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin