Skocz do zawartości

matibfc

Gracz
  • Postów

    115
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez matibfc

  1. matibfc

    MOONBEAM

    O nie nie nie, koniec licytacji był o 20 i to ja wygrałem licytacje :d 1351 bo punkty
  2. matibfc

    MOONBEAM

    O nie nie nie, ten super hiper klocek który był częścią mafii musi być mój!! 1350
  3. Aa dobra sory nie zauwazylem , można zamknąć i tak bo mam kupca na jutro
  4. Model: Feltzer ID: 112661 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 537km ( moze sie powiekszyc) Dodatki: https://mta4life.pl/vehicles/?s=112661&check=112661 Cena:Porządne oferty Coś od siebie:Idealny pod donice ;d, oddam za porządną oferte ss'y:
  5. Model: Vincent ID: 8887 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 252k okolo (( 56 najwiekszy przebieg w vickach, 3 strona vickow z najwiekszym przebiegem :D)) Dodatki: felgi(1076) Cena: offki ;d Coś od siebie:Nie oddam go za słabą oferte.Fajny vincent na id, Idealny pod projekt lub można go potrzymać i sprzedać drożej.Jak posiadasz coś fajnego na wymiane to możesz zaproponować ;d SS’y:
  6. matibfc

    MOONBEAM

    950!!! czy serio ten klocek byl czescia mafii?
  7. Można zamknąć! sprzedane juz dawno
  8. matibfc

    LOCK

    Super GT są takie se dla mnie, więc raczej pass ale możesz napisać cenę na pv.
  9. matibfc

    LOCK

    Slaby dosyc vmax ma, musialbym to strasznie przemyslec ale raczej nie ;d
  10. matibfc

    LOCK

    Huntley slaby vmax ma :d wiec raczej nie chce
  11. 30k i na donice leci :d jakieś KT. Masz?
  12. 200k żeby bumpow nie było :d
  13. Model: buffalo ID: 122993 Pojemność silnika: 1.2 Przebieg pojazdu: około 101 tysięcy Dodatki: licznik oraz dodatkowy kluczyk Cena: Oferty 35k+ Coś od siebie: Fajną furka, dosyć tania
  14. matibfc

    LOCK

    Odpada niestety.
  15. matibfc

    LOCK

    Model: offki Pojemność silnika: najlepiej 1.6+ Przebieg pojazdu: obojętnie ale jak fajnie gdyby był niski Cena: do 300k Dodatki: jakieś upy Coś od siebie: auto na id również mogę kupić ale żeby cena nie była wysoka.
  16. Można zamknąć bo brak zainteresowania
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin