Witajcie czytelnicy! Z tej strony Młodszy Redaktor @matibfc z Redakcji 4Life News. Zapraszam was do przeczytania wywiadu z @xeytzzz, młodszym prezenterem Radia 4Music.
M - matibfc
X - xeytzzz
M: Witam, Młodszy Redaktor matibfc z Redakcji 4Life News. Chciałbyś mi odpowiedzieć na kilka pytań?
X: Hejka! Z wielką chęcią udzielę odpowiedzi na twoje pytania.
M: Na początku opowiedz coś o sobie czytelnikom wywiadu.
X: Mam na imię Fabian i mam 16 lat. Od 2 lat mieszkam w Niemczech i oczywiście się tu uczę. Na co dzień interesuję się elektryką, a także trochę informatyką. Lubię poszperać przy komputerach lub pogrzebać przy kablach.
M: Jak rozpocząłeś swoją rozgrywkę na serwerze 4Life?
X: Pamiętam tylko tyle, że jak każdy początkujący gracz biegałem po magazynie z paczkami. Było to 4 lata temu.
M: Kiedy dokładnie rozpocząłeś rozgrywkę na serwerze?
X: Konto założyłem w 2021 roku, jednak wtedy nie grałem systematycznie i nabiłem około 100 godzin. Dopiero półtora miesiąca temu postanowiłem poważnie zacząć grać na serwerze, więc można śmiało powiedzieć, że od początku czerwca tego roku.
M: Czy zamierzasz dołączyć do jakiejś frakcji?
X: Tak, mam w planach dołączyć do SAPD. To jeden z moich największych celów na tym serwerze. Mam nadzieję, że kiedyś dostanę szansę i zasiądę na miejscu Cadeta.
M: Dlaczego chciałbyś akurat dołączyć do frakcji SAPD?
X: Uważam, że to najciekawsza frakcja spośród wszystkich dostępnych na serwerze. Od początku mojej przygody z MTA celowałem właśnie w SAPD i zawsze wydawała mi się najciekawsza.
M: Czy należysz obecnie do jakiegoś biznesu?
X: Tak, jestem w biznesie 4Music, czyli serwerowym radiu.
M: Czym zajmuje się ten biznes?
X: W wielkim skrócie — robimy audycje dla graczy.
M: Jak się czułeś po tym, jak dostałeś się do Radia 4Music?
X: No było to na pewno przyjemne uczucie. Czułem, że otwiera się przede mną jakaś nowa droga rozwoju na serwerze.
M: Czy podoba Ci się praca w tym Biznesie?
X: Oczywiście, że tak. Cieszę się, że mogę sprawiać radość innym swoimi audycjami. Każdy jest dla siebie pomocny w Biznesie, co też mnie do niego przyciąga, a nie odpycha.
M: Czy należysz obecnie do jakiejś organizacji? Jeśli tak, to jakiej?
X: Oczywiście, że należę. Jest to Street Phantoms.
M: Czym obecnie się zajmujesz na serwerze, nie licząc Radia 4Music?
X: Dorabiam sobie, robiąc tzw. gleby do aut – obniżam je za pomocą podmianek. Czasem też łapię się dorywczej roboty albo handluję pojazdami.
M: Czy posiadasz obecnie jakieś cele na serwerze? Jak tak, to jakie?
X: Jeszcze niedawno moim celem był Sultan Sedan, którego już udało mi się kupić. Teraz jednym z większych celów jest dołączenie do SAPD.
M: Co sądzisz o obecnym poziomie serwera? Podoba ci się on?
X: Poziom serwera jest dość wysoki, szczególnie we frakcjach. Obowiązuje tu dużo RP i jest wielu miłych, dojrzałych graczy. Bardzo to doceniam i podziwiam.
M: Gdybyś mógł, co byś dodał bądź zmienił na serwerze?
X: Na ten moment nie mam pomysłu, co można byłoby zmienić.
M: Posiadasz jakąś radę dla nowych graczy serwera?
X: Jak wejdziecie na serwer, nabijcie reputację i lećcie na lawety. Mega przyjemna i opłacalna praca na początek.
M: Ode mnie to wszystko, dziękuję Ci za udzielenie mi wywiadu. Czy na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić?
X: Pozdrawiam całą organizację Street Phantoms, cały biznes 4Music, jak i paru graczy z osobna: @Shaizyy @KapiksOnek., @Huberto.cj, @SceptiX, @Kvba.sexbomb, @yqsk, no i ciebie, matibfc!
Dziękuje wszystkim czytelnikom za przeczytanie tego wywiadu i widzimy się w kolejnych artykułach!
Autoryzował: @Mefju4