Skocz do zawartości

matibfc

Gracz
  • Postów

    115
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez matibfc

  1. matibfc

    lock

    Panieee kochany... 400kps i zabieram.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. matibfc

    @lock

    perek 5, pisz pv KT cluba i virgo
  4. Witajcie czytelnicy! Z tej strony Młodszy Redaktor @matibfc z Redakcji 4Life News. Zapraszam was do przeczytania wywiadu z @xeytzzz, młodszym prezenterem Radia 4Music. M - matibfc X - xeytzzz M: Witam, Młodszy Redaktor matibfc z Redakcji 4Life News. Chciałbyś mi odpowiedzieć na kilka pytań? X: Hejka! Z wielką chęcią udzielę odpowiedzi na twoje pytania. M: Na początku opowiedz coś o sobie czytelnikom wywiadu. X: Mam na imię Fabian i mam 16 lat. Od 2 lat mieszkam w Niemczech i oczywiście się tu uczę. Na co dzień interesuję się elektryką, a także trochę informatyką. Lubię poszperać przy komputerach lub pogrzebać przy kablach. M: Jak rozpocząłeś swoją rozgrywkę na serwerze 4Life? X: Pamiętam tylko tyle, że jak każdy początkujący gracz biegałem po magazynie z paczkami. Było to 4 lata temu. M: Kiedy dokładnie rozpocząłeś rozgrywkę na serwerze? X: Konto założyłem w 2021 roku, jednak wtedy nie grałem systematycznie i nabiłem około 100 godzin. Dopiero półtora miesiąca temu postanowiłem poważnie zacząć grać na serwerze, więc można śmiało powiedzieć, że od początku czerwca tego roku. M: Czy zamierzasz dołączyć do jakiejś frakcji? X: Tak, mam w planach dołączyć do SAPD. To jeden z moich największych celów na tym serwerze. Mam nadzieję, że kiedyś dostanę szansę i zasiądę na miejscu Cadeta. M: Dlaczego chciałbyś akurat dołączyć do frakcji SAPD? X: Uważam, że to najciekawsza frakcja spośród wszystkich dostępnych na serwerze. Od początku mojej przygody z MTA celowałem właśnie w SAPD i zawsze wydawała mi się najciekawsza. M: Czy należysz obecnie do jakiegoś biznesu? X: Tak, jestem w biznesie 4Music, czyli serwerowym radiu. M: Czym zajmuje się ten biznes? X: W wielkim skrócie — robimy audycje dla graczy. M: Jak się czułeś po tym, jak dostałeś się do Radia 4Music? X: No było to na pewno przyjemne uczucie. Czułem, że otwiera się przede mną jakaś nowa droga rozwoju na serwerze. M: Czy podoba Ci się praca w tym Biznesie? X: Oczywiście, że tak. Cieszę się, że mogę sprawiać radość innym swoimi audycjami. Każdy jest dla siebie pomocny w Biznesie, co też mnie do niego przyciąga, a nie odpycha. M: Czy należysz obecnie do jakiejś organizacji? Jeśli tak, to jakiej? X: Oczywiście, że należę. Jest to Street Phantoms. M: Czym obecnie się zajmujesz na serwerze, nie licząc Radia 4Music? X: Dorabiam sobie, robiąc tzw. gleby do aut – obniżam je za pomocą podmianek. Czasem też łapię się dorywczej roboty albo handluję pojazdami. M: Czy posiadasz obecnie jakieś cele na serwerze? Jak tak, to jakie? X: Jeszcze niedawno moim celem był Sultan Sedan, którego już udało mi się kupić. Teraz jednym z większych celów jest dołączenie do SAPD. M: Co sądzisz o obecnym poziomie serwera? Podoba ci się on? X: Poziom serwera jest dość wysoki, szczególnie we frakcjach. Obowiązuje tu dużo RP i jest wielu miłych, dojrzałych graczy. Bardzo to doceniam i podziwiam. M: Gdybyś mógł, co byś dodał bądź zmienił na serwerze? X: Na ten moment nie mam pomysłu, co można byłoby zmienić. M: Posiadasz jakąś radę dla nowych graczy serwera? X: Jak wejdziecie na serwer, nabijcie reputację i lećcie na lawety. Mega przyjemna i opłacalna praca na początek. M: Ode mnie to wszystko, dziękuję Ci za udzielenie mi wywiadu. Czy na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić? X: Pozdrawiam całą organizację Street Phantoms, cały biznes 4Music, jak i paru graczy z osobna: @Shaizyy @KapiksOnek., @Huberto.cj, @SceptiX, @Kvba.sexbomb, @yqsk, no i ciebie, matibfc! Dziękuje wszystkim czytelnikom za przeczytanie tego wywiadu i widzimy się w kolejnych artykułach! Autoryzował: @Mefju4
  5. Jaka cena? Jak narazie dalej.
  6. Model: Obojętnie, najlepiej gdyby był to premier ale każda furka jest akceptywalna! Pojemność silnika: Obojętnie Przebieg pojazdu: Obojętnie Cena: do 150k Dodatki: Obojętnie. Coś od siebie: Szukam spoko donicy do 150k, obecnie posiadam 120k ale zaniedługo wpadnie trochę siana więc będę miał te 150k, zapraszam do składania ofert!
  7. matibfc

    LOCK

    Mamy starcik, dalej
  8. matibfc

    LOCK.

    Nagoya została sprzedana a premier zostaje ze mną na dłuższy czas, do zamknięcia!
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. matibfc

    Lock

    Ofa 300k trade w grze, trochę lipa ale jak na start do przeżycia, zapraszam do składania ofert!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin