Skocz do zawartości

matibfc

Gracz
  • Postów

    115
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez matibfc

  1. Dodam jeszcze jedną rzecz. Z biegiem czasu jak się patrzę na całą skargę również można zauważyć przewinienie funkcjonariusza, jakie? już tłumaczę. Otóż jak siedziałem w więzieniu i minęło już jakieś 10 minut to funkcjonariusz Dabroo napisał do mnie żebym zapodał mu klipa żeby sobie obczaił z ciekawości, po krótkiej konwersacji z oskarżonym wysłałem linka do klipa. Po obejrzeniu oskarżony stwierdził że to wina desynchronizacji i że u niego wyglądało to inaczej, no okej, więc spytałem co zrobimy dalej po czym funkcjonariusz wyskoczył z tekstem "może mam cię wypuścić?", no chyba logiczne że tak. Jeżeli zostałem niesłusznie wsadzony do więzienia to dlaczego po przedstawieniu słusznych dowodów mam dalej siedzieć w więzieniu? Przecież to jest nosens, funkcjonariusz nie był chętny do wypuszczenia mnie z więzienia więc to jest jeden z powodów czemu widzimy się w tym dziale skarg. Pozdrawiam.
  2. Witam ponownie! U was uderzyłem w słup lecz ja posiadam inną perspektywę, czyli w tej sytuacji będziemy iść w zdanie za zdanie? Dojdziemy takim tokiem do jakiegokolwiek celu? Jak coś to spadłem z tzw. "skarpy" w celu odegrania RP. Tłumaczyłem ci że filmik przejrzałem 2 razy i mógł to być błąd synchronizacji, wolałeś zostać przy swojej decyzji i niestety wynikła z tego taka sytuacja. Z czego co mi wiadomo to akademia SAPD na 4Life jest bardzo doświadczona, trwa bardzo długo i w niej nauczysz się wielu rzeczy. Myślę że przez całą akademie napewno szkoleniowcy musieli wspomnieć chociaż raz o takiej sytuacji i co należy w niej zrobić. Myśle że rozwiązaniem nie jest wyciągnięcie gracza z pojazdu i naliczenie go tak jakby on zrobił pościg z łamaniem zasad RP i tak jakby na niczym mu nie zależało. Od swojej strony chce poinformować że nie chce by funkcjonariusze ponieśli koksekwencje ponieważ nie popełnili błędu lecz chciałbym prosić o zwrot pieniędzy za ogarnięcie pojazdu + rekompesata za stracone 100 minut w więzieniu. Gdyż podczas takie czasu mogę wykręcić około 10000$ na aplikacji transportowej. Pozdrawiam.
  3. Rzeczywiście, czyli to pytanie idzie do funkcjonariusza @Dabroo. Pozdrawiam.
  4. Witam! Jak najbardziej rozumiem że u ciebie mogłem uderzyć w lampę więc zaoferowałem po pościgu klipa byś se obczaił na spokojnie lecz odrzuciłeś propozycje, posiadam do ciebie pytanie, dlaczego nie chciałeś obejrzeć klipa? Przed zaproponowaniem wysłania klipa przejrzałem go 2 razy by się upewnić czy napewno nie uderzyłem w jakąś lampę, byłem pewny swojej decyzji i w tej sytuacji to ja jestem poszkodowany ponieważ nic złego nie zrobiłem. Liczę na zwrot jakichkolwiek pieniędzy, zostałem niesłusznie potraktowany i jest mi przykro z tego powodu.
  5. Nick funkcjonariusza: @Dabroo Data i godzina zdarzenia: 22.07.2025, około godziny 11:00 Pełen opis sytuacji: Witam czytelników skargi! Dnia dzisiejszego zostałem zatrzymany przez oskarżonego funkcjonariusza za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym, zatrzymałem się do kontroli i zacząłem odgrywać RP ponieważ taki miałem zamiar, specjalnie nawet odegrałem RP pisząc do pasażera ( bota na apce ) że będziemy uciekać ponieważ miałem podrobione prawo jazdy. No więc cóż, rozpocząłem ucieczkę przed organem ścigania i wszystko szło sprawnie, jeździłem sprawnie, nie rozwalałem się o byle co ( do tego przejdziemy później bo o to jest problem ), no wszystko było git. W pewnym momencie jadąc w stronę SF chciałem odegrać RP że straciłem panowanie i mój pojazd wypadł z małej górki przejeżdzając przez ogień. Więc wypadłem z tej górki i początkowo odegrałem RP że straciłem przytomność na /me a później na /do że mój pojazd się podpalił po wpadnięciu w płomienie i nie jest zdatny do jazdy. Podczas pisania /do zostałem wyciągnięty z pojazdu i wsadzony do radiowozu, zaraz przejdziemy do sedna skargi, o co jest wogóle problem. Zostałem oskarżony o uderzenie w lampę przez funkcjonariusza, tłumaczyłem że to wina synchronizacji, obecnie na MTA synchronizacja i jej sposób działania jest dziwny, zaproponowałem pokazanie clipa lecz funkcjonariusz odmówił propozycję, rozumiem, jak ktoś jest pewny swej decyzji to składam szacunek. Po trafieniu do więzienia funkcjonariusz poprosił o klipa więc mu go wysłałem, Po obejrzeniu klipa oskarżony przyznał że to wina desynchronizacji ( << Dabroo [67]: Wyszlo na to ze bylo desynchro bo kolega powiedzial na kanale ze uderzyles w lampe i nie << Dabroo [67]: odegrales, wiec nie bylo tutaj mowy o jakimkolwiek RP ) i że kolega na kanale powiedział mu że podobno uderzyłem w lampę lecz tak nie było, można przejrzeć całego klipa. Po przyznaniu się do klipa oskarżony chciał mi przekazać że nic nie wiem o Role Play'u oraz że chciałem odgrywać RP a zrobiłem pościg ( >> Dabroo [67]: W jakich momentach nie odegrałem RP? << Dabroo [67]: ucieczka przed PD, przekroczenie predkosci itp, << Dabroo [67]: Ale skoro to było desynchro to wykluczamy to << Dabroo [67]: Ale ty mi tutaj nie cwaniakuj, wielki znawco RP ), posiadam pytanie do zarządu PD, od kiedy nie można odgrywać RP podczas pościgu? coś się zmieniło podczas mojego odejścia na rok? Pościg był dobrze odegrany, nie rozwalałem się, po rozwaleniu się autem na końcu pościgu i na zatrzymaniu odgrywałem RP lecz funkcjonariusz sądzi że wszystko dobrze zrobił więc widzimy się w tym dziale niestety, chociaż wolałbym inaczej. Przejdźmy do koksekwencji które otrzymałem na rzecz pościgu, więc; 10000$ mandatu ( Odrzucony z bomby ), 100 minut więzienia = 100 minut w plecy, pojazd za 5000$ na parking policyjny + stracony kurs na apce za 313$ i naprawa min. 100$ co również leci w plecy dla mnie. Liczę na sprawiedliwe rozpatrzenie skargi. Z poważaniem, matibfc Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://medal.tv/pl/games/gta-sa/clips/kK2IipHtBivyJijSG?invite=cr-MSxTaUQsMzE3OTc1MzEz Ja, matibfc zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Czyli takie zdanie jest okej? [2025-07-15 12:53:17] [Output] : << epikson123 [28]: Czaisz że ci to odrzucą i tylko będę musiał zapłacić ci najwyżej? Dziwne.
  8. Na czym polega problem? Już ci odpowiadam. Początkowo pracownik odrazu zarzucił że to ja się rozwaliłem o słup i że on jest niewinny po czym stwierdził że ma lagi i mogło być inaczej, jak to wreszcie jest? Ale już odpuścmy se tą sytuację i przejdźmy do tego dlaczego wogóle napisałem skargę, otóż skargę napisałem przez aroganckie zachowanie pracownika, twierdzi on odrazu że i tak odrzucą skargę bo będzie musiał mi tylko zapłacić, jeżeli takie teksty są okej to jestem bardzo zdziwiony ponieważ jesteś liderem SARA już długi czas i chyba sam wiesz że takie teksty nie są dobrym stylem wyjaśniania sprawy między pracownikiem a graczem.
  9. Do zamknięcia, sprzedany za 160 000$.
  10. Jeżeli sądzisz początkowo że to ja uderzyłem w latarnię i skończyłem na płocie to chyba logiczne że sądzisz że to moja wina, jest inaczej? [2025-07-15 12:53:17] [Output] : << epikson123 [28]: Czaisz ĹĽe ci to odrzucÄ… i tylko bÄ™dÄ™ musiaĹ‚ zapĹ‚acić ci najwyĹĽej? "raczej odrzucą skargę przez mój internet i będę musiał tylko zapłacić." I co teraz masz do powiedzenia? Jest chyba inaczej niż mówisz.
  11. Myślę że pracownik @kower. nie popełnił błędu tylko ja do końca nie rozumiem systemu działającego z opłatami parkingowymi na serwerze, trochę pogram i pewnie się dowiem jak to działa . Do zamknięcia.
  12. Zacznijmy od początku. Po staranowaniu mnie zarzuciłeś mi od razu że to moja wina i że to ja się wywaliłem a ty jesteś niewinny, jeżeli tak sądziłeś to spoko, napisałem że napisze skargę gdyż nie zgadzam się z twoim zdaniem po czym nagle stwierdziłeś że to wina "internetu", to jak to wreszcie jest, moja wina czy internetu? Kolejną kwestią jest samo napisanie skargi, Dlaczego? już ci odpowiadam. Skargę napisałem przez twoje głupie teksty jako pracownika frakcji SARA, czyli typu "I tak odrzucą skargę i będę musiał ci tylko zapłacić kasę", czy takie zdanie jest odpowiednie jako pracownika SARA? Moim zdaniem nie. Skargi bym nie pisał gdybyś nie był taki arogancki w moim stosunku, nawet bym nie chciał tych pieniędzy gdybyś się zachował normalnie.
  13. Twój nick: matibfc Nick osoby oskarżonej: @epikson123 Powód napisania skargi: Taran, jazda pod prąd. Dowody: https://medal.tv/games/gta-sa/clips/kHbR3YZnbtT_9wuaq?invite=cr-MSw1YWssMzE3OTc1MzEz
  14. Przypadkiem nie było tak że jak skończy mi się opłata parkingowa na pojeździe to on nie wytepuje się automatycznie do przechowywalnii?
  15. Twój nick: matibfc Nick osoby oskarżonej: @kower. Powód napisania skargi: Pojazd trafił na parking policyjny za 1500$ ponieważ "nie był opłacony", jak najbardziej rozumiem lecz wydaje mi się że pojazd był na przechowywalnii bądź chyba powinienem się wytepać do przechowywalnii. Poprosiłbym o screena z holowania pojazdu dla upewnienia się że pojazd został poprawnie odholowany. Dowody: https://imgur.com/a/WsIK5Ud
  16. Dalej, ofy w grze sięgały po 155k.
  17. Model: Premier ID: 32957 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 32862km ( Może się lekko zwiększyć ) Dodatki: felgi (1081), moduł UP1, tablica rejestracyjna (RATOWNIK), podświetlenie licznika (███), aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (80%) Cena: 185 000$. Coś od siebie: Spoko furka pod robienie apki w dość rozsądnym budżecie. Prędkość maksymalna pojazdu wynosi 209/210km/h. W trade'ach zależy mi na jakiegoś klasyka BMW, tzn. Oracle, Vincent STD, Sentinel Classic, Remus ITP. Posiadam trochę pieniędzy na dopłatę. SS’y: https://imgur.com/a/rJ1kIy3
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin