Skocz do zawartości

Grabsio311

Gracz
  • Postów

    2 791
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Grabsio311

  1. Zdrówka @Namik209 i szybkiego powrotu mordo.Trzymaj się!
  2. 1 już blisko jutroo wracamy pełną parą :D

  3. Wejdź jeszcze bo bd bity bo mnie nie wypisałeś xD.Trzymaj się mordo wróć szybko
  4. 2 :P.I mamy feriee jutro nie idę już do sql :D

    1. waldek88
    2. Davlo

      Davlo

      no ja tak samo, nie ide do szkoły bo mi sie nie chce

  5. Grabsio311

    GTA:SA - Gift

    Zadymka siu siu xd
  6. Hej, pożałujesz tego, że powiedziałaś że jesteś dziewczyną w grze xD.Napewno bd już spam XD
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. 9 dni dalej.I co mam tunera bez rangi.Skampiłem.Teraz będziecie dalej oczerniać, że wykorzystuje range TP się i nie wiadomo co?? mówiłem, że wam udowodnię sprawdzałem codziennie tunery tylko po to by wam pokazać, że nie macie racji a rozgadujecie plotki.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Baker

      Baker

      Jaki ty łeb jesteś XDD

    3. Danny.

      Danny.

      Haha Baker wygryw

       

    4. Avillen

      Avillen

      wpisaleś rocketman i przyleciales jetpackiem oszukane

    5. Adrian...

      Adrian...

      no widzisz grabsio,takie jest życie :) 

    6. KNX
  9. Jedna cyferka a jest nią 9 :)))

  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Przy oświeceniu mnie przez @Tobiasz63  rangę odzyskam 10 lutego :P.Więc 11 dni zostało.Dziękuje Tobiasz :).Szybko zleciało jeszcze trochę i wracamy!

    1. BuchMan

      BuchMan

      Ja też jej musze jeszcze tylko czekać na XQward'a aż sprawdzi apelke :D

       

    2. KNX

      KNX

      Do usług. Jesteśmy w kontakcie. :)

    3. Snoop
    4. Tata_Only

      Tata_Only

      Bedzie z kim robic raporty.

  12. 13 psst odliczamy do 11 bo 12 ranga :P. @NeX dobra robota mordo :D

    1. KNX

      KNX

      11 styczeń a styczeń ma 31 dni. Więc 1 odejmujemy w lutym.

      Czyli 10 lutego 2018 odzyskasz rangę.

    2. NeX
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Grabsio311

    Odchodzę

    Nie dobrze oj nie dobrze ;/.Do zobaczenia za jakiś czas!
  15. Chyba mi się coś pomyliło xD 14 dziś xD

    1. BOCHA

      BOCHA

      Już połowa za Tobą :P

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin