Skocz do zawartości

Grabsio311

Gracz
  • Postów

    2 791
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Grabsio311

  1. Pada śnieg pada śnieg xD

  2. Nick :Grabsio311 Wiek :16 Motocykl którym przyjedziesz :Quad no chyba że coś kupie do jutra heh. Czy będziesz na konwoju :Raczej tak
  3. ========================================================================Temat jest nieaktywny dłużej niż 3 dni! Zostaje on zamknięty i przeniesiony do archiwum.========================================================================
  4. Grabsio311

    ELDOKSON NOWA NUTA

    Jak Ty raper jesteś :D.10/10
  5. Weźcie dodajcie infernusy na święta kilka sztuk do salonu hehe :D

  6. supportoadminograczosupportogracz
  7. Grabsio311

    Konkurs o 30k

    1.Grabsio311 2.Biore udział Tak/N̶i̶e̶
  8. ===============================================================================================Treść zawarta w temacie jest niezgodna z regulaminem działu. Temat zostaje zamknięty i przeniesiony do archiwum.===============================================================================================
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Model:Turismo ID:8055 (7 na serwie) Pojemność silnika:2.2 Przebieg pojazdu:3500km Dodatki:FT bez up2 i lpg ma 50 LCena:Licka od 1.6kk KT:? Lampki niebieskie jak na ss. Coś od siebie:Fajna bryczka szkoda mi sellać no ale na co mi 2 turisma tak to ktoś sobie pośmiga SS’y:https://imgur.com/a/8aiaF
  11. 55k LP lecimy na magazynach do 60?XD

    1. s1xxu
    2. fiufiu

      fiufiu

      Tobiasz leć po 60k

    3. Xoqu_5fps
    4. RasTi

      RasTi

      Do rapsów! A nie magazyny Ci w głowie hehehe :D

  12. Niestety nie mogę sprzedać posiadłości w tym momencie.
  13. Nazwa nieruchomości:Bar prowokatorów, dom ogólnie całe 2 blipy starej bazy prowokatorów ID nieruchomości:Dom 148 a bar 513 Lokalizacja:Tierra Robada Cena:Sprzedaje tylko 2 blipy razem, nie ma że ja kupie jeden.Licka od:50k minimalne przebicie:5k SS’y:Każdy wie jak wygląda prowo.Coś od siebie:Idealne pod org, jeśli cena mnie nie zadowoli nie sprzedam.
  14. Grabsio311

    Odejście - Akvez.

    No co Akvez, trzymaj sie i powodzonka
  15. Do zobaczenia na serwerze bo to nie Twoje 1 odejście i sami wiemy, że i tak będziesz grać xD
  16. Perek dla adepta to już jest przesada.... któregoś dnia patrze 5 ludzi z SARA i był report że SARA nie odpowiada a auto wybuchło, sprawdziłem każdego po kolei 4 robiło sobie RP a 1 jeździł kierowcą miesiąca, gdy zgłosiłem to do lidera miał coś z tym zrobić.Jakieś ogłoszenie o zawieszce czy coś? ni widu ni słychu...
  17. Grabsio311

    Bye

    Siema Darus
  18. Grabsio311

    S4

    Do zobaczenia.Elooo
  19. Jak już to ułatwiło by to prace kuriera ponieważ jako support zauważyłem że jest dużo raportów typu "zawiozłem wszystko a została mi 1 paczka i niema jej na mapie"(sorki za orto pisze z tel)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin