Skocz do zawartości

Grabsio311

Gracz
  • Postów

    2 791
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Grabsio311

  1. Model:Deluxo V-Max: 220 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 1500km Usterki: brak Cena: Licka od:400k KT:? ID: 22915 Kolor: Siwy Tuning:UP1 UP3 Zielony licznik felgi kluczyk ogranicznik cb radio Kolor świateł:standard SS'y: https://imgur.com/a/LUnQb
  2. Odwiedzin: 1999 Plos 1 ;cccc

    1. Jxliaa
    2. RaveN*

      RaveN*

      F5 działa lecz aktualizuje się później xD

    3. Hector
  3. Grabsio311

    [K]Infernusa!

    Model :Infernus Pojemność silnika :Najlepiej 2.2 ale 1.8 -2.0 moze być Przebieg :Nie gra roli Stan techniczny pojazdu :Moze być rozwalony wyklepie se xd Cena :Dogadamy się napewno. Tuning:Najlepiej FT ale pisz co masz. Inne:No daj infka ktoś. Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami :Grabsio311
  4. Grabsio311

    [S]Stretch

    Dobrze jak na początek.
  5. Grabsio311

    [S]Stretch

    Model:Stretch V-Max:140? Pojemność silnika:1.6 Przebieg:5500km Usterki:brak Cena:Licka od:300k KT:? ID: Kolor:Czarny Tuning:felgi czarne wykrywacz cb ogranicznik i nwm czy bak 50 l to powiększony ;x Kolor świateł:Standard SS'y:https://imgur.com/a/3mv5s Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Grabsio311 Model:Flash V-Max:215? 220? Pojemność silnika:2.2 Przebieg:2400km Usterki:brak Cena:Licka od :350k KT:? ID:1971 (17 na serwie) Kolor:Niebieski ma PJ Tuning:Full tune procz atrapy Kolor świateł:Niebieski SS'y:https://imgur.com/a/QptvS Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Grabsio311
  6. Odwiedzin: 1976 no wezcie 2k plis

    1. Ra1n.

      Ra1n.

      styknie jak pospamie f5 ?

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. To juz taka prawdziwka odejsciowka?;c.Siemano odwalaczu "nie odwalam" XD.Bedzie Cie brakowac ;c
  10. Szkoda scyrix zagraj Jakas mega audycje w weekend przed odejsciem ;c. Trzymaj sie powodzenia Hej!
  11. Grabsio311

    Żegnajcie.

    Wszystkie mordy odchodza ehh.Paa wroc szybko ;c
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Grabsio311

    @lock :D

    Ehh same dobre mordki odchodzą.Te rozmowy na mm telefony do no ehem "mamo gdzie zostawiłaś klucze"xDDDDDD.Wbij od czasu do czasu pogadać, pograć itp.Paaa mordeczko ;c
  14. Ehh ShorpY jesteś jedyną osobą z którą znam się tyle czasu i mam taki dobry kontakt.Liczę na szybki powrót ;c.Paaa ;cccccc
  15. Dawać do 2k odwiedzin no weźcie no ej ok?

    1. RaveN*

      RaveN*

      Ej Fjesz rze F5 działą tylko pużniej sie aktułalizuje , rozumjesz to testowałem 100% NołSkam

    2. AdiK..
    3. ENOMEK.
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Siema pamiętam Cię z audycji jak się darłeś xd
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin