Skocz do zawartości

Grabsio311

Gracz
  • Postów

    2 791
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Grabsio311

  1. Grabsio311

    Odejście - hoopak

    Ehh hoopak ogarnij wszystko i wróć jeszcze popykać.Siemka ;c
  2. Jasne że się pojawię i dołożę coś Ci mordeczko
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Ahh ten spam na pw forum lub fb o oddanie głosu...

    1. Baker
    2. Delester
    3. Davlo

      Davlo

      #takbardzo jak sie zdecydować nie możesz to mi oddaj xdd

    4. Bartaz007
    5. Bartaz007
  6. Grabsio311

    Papa

    Wrócisz ja to wiem .Szkoda że odchodzisz ;/.Siema alkusie
  7. Koniec lag na serwie xd

    1. Ziemba

      Ziemba

      jak napisać coś na shoutboxie?

       

    2. Noviter

      Noviter

      @Ziemba

      Musisz posiadać wymaganą liczbę postów, dokładnie nie wiem ile trzeba.

       

  8. Nie nawidze być chorym ;-;

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. DaszeK

      DaszeK

      A czy ktoś tu wspomniał o knxie ?

    3. bagietson_michael

      bagietson_michael

      nie nawidze nie nawidze nie nawidze nie nawidze nie nawidze nie nawidze nie nawidze nie nawidze nie nawidze nie nawidze nie nawidze nie nawidze

    4. AdiK..

      AdiK..

      Usunął mój komentarz :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

    5. FPK
    6. FPK

      FPK

      Też jestem chory na downa rozszerzonego :(

  9. Ehh kto wymyślił choroby ;-;

  10. Grabsio311

    Narka :(

    A ja ?;ccc xd Siemak
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin