Skocz do zawartości

Grabsio311

Gracz
  • Postów

    2 791
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Grabsio311

  1. Pawelek za fajne rzeczy banujesz xDD

    1. matvs.

      matvs.

      Zgodzę się.. Trochę za dużo. Za to jak dla mnie kick powinien być a nie ban.

  2. Model: Sultan V-Max: 210 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg:13k Usterki: Brak Cena: Licytacja od 480k KT:? ID:13333 Kolor:Czerwony (PJ) Tuning: Full Tune [ Bez Up2, powiększanego baku i wykrywacza fotoradarów ] Kolor świateł: Czerwone SS'y:http://imgur.com/a/USD4q
  3. Hej ale widzę że 2 tygodnie przerwy przymusowe xd
  4. Ciekawe bany widzę od nowych adminów XD

  5. Tyle czerwieni że skargę 10 na raz rozpatruje XD

    1. |WEED|Siverius
    2. Husiekk.beltek
    3. Taboret

      Taboret

      Ciekawe jak długo będą mieć ten ,,zapał,, do pracy xd

    4. RaveN*

      RaveN*

      Armia Czerwona , czekamy na rewolucję ;v

  6. ENOMEK., Hasiu.*, TheTomson, |Bordowy|SP3NSER, Siverius, Pawelek, Kierowca_Kruzii, oraz MrCzosnek* zostają awansowani na rangę administratora. Gratulujemy!

  7. Może Ss bez podmianki? Logika nie każdy gracz ma tą podmianke
  8. Grabsio311 zostaje zawieszony na 14 dni z powodu złego reprezentowania naszego serwera poza nim. [*]

  9. SORY WSZYSTKIM ;C

    1. Smutny_Hrvdziu

      Smutny_Hrvdziu

      ty jesteś czub jakich mało ;<

    2. PluszowY^

      PluszowY^

      co się stało Kuba bo coś nie w temacie jestem xD

       

       

    3. el_ponton
  10. 580k bo do zerowania i dach trza dać
  11. Ehh nie będzie mnie na licce ;cc

    1. Hector

      Hector

      Hahahahahahahhahahahahahahahahahha

  12. ======================================================================== Temat jest nieaktywny dłużej niż 3 dni! Zostaje on zamknięty i przeniesiony do archiwum. ========================================================================
  13. ======================================================================== Temat jest nieaktywny dłużej niż 3 dni! Zostaje on zamknięty i przeniesiony do archiwum. ========================================================================
  14. ======================================================================== Temat jest nieaktywny dłużej niż 3 dni! Zostaje on zamknięty i przeniesiony do archiwum. ========================================================================
  15. ======================================================================== Temat jest nieaktywny dłużej niż 3 dni! Zostaje on zamknięty i przeniesiony do archiwum. ========================================================================
  16. Grabsio311

    Koniec ? Przerwa?

    Trzymaj się handlarzu! XD
  17. Nie Namik ;c.Stary mam tyle wspomnień z Tobą pamiętam jak w 1 dzień gry na serwerze otrzymałem od Cb prawko xd.No cóż dzięki Ci za wszystko że zawsze motywowałeś mnie bym się nie poddawał że teraz uda mi się osiągnąć supporta aż nareszcie się udało jeszcze raz Ci dziękuje za wszystko co dla mnie zrobiłeś na serwerze a jest tego bardzo dużo.Trzymaj się mordeczko!.Gdyby coś wal na fejsiku kontakt mamy.Cześć!
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Odwiedzin: 1496 dawajcie do 2k xD

    1. AdiK..

      AdiK..

      hahaha jaki słabiak to ja mam więcej

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin