Skocz do zawartości

Grabsio311

Gracz
  • Postów

    2 791
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Grabsio311

  1. Za infernusa nadal mało a maverick jeszcze troszkę i oddam
  2. Grabsio311

    Koniec giercowania

    Siemka magazynierze ;c.Szkoda do zobaczenia!
  3. Grabsio311

    Nie Pozdrawiam

    Nie słuchaj się innych idź swoją drogą i nie przejmuj się jakimiś pierdolami tylko graj z nami ;p
  4. Siemka dzięki za ten evencik na audycji na g1
  5. Grabsio311

    [S]Tune FC!

    Typ:Tuner Lokalizacja:Fort Carson ID domku: 150 Cena wynajmu (24h): 2000pln Cena nieruchomości: Licka od :50k KT:100k do nego dobrej ;p Opis: Tuninguje się tu pojazdy SS'y:Każdy wie jak wygląda tune w FC
  6. Grabsio311

    Konkurs o 50k

    Dawaj 50k będzie na eventy ! XD
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Grabsio311

    Przerwa ~ JogoL

    Do zobaczenia!
  10. Musiałbyś dużo dopłacić pamiętaj to 1 infernus elektryczny na serwerze myślę że jak dopłacisz około 350 k możemy się dogadać
  11. Jeszcze trochę za mavericka
  12. Ten moment gdy nie działa Ci pół klawiatury w laptopie :D

    1. Lukos_8fps

      Lukos_8fps

      i o to chodzi XDDDD

    2. Davlo

      Davlo

      Jak ci pół klawiatury nie działa to jak piszesz ;x

    3. KubeeQ

      KubeeQ

      Davlo jest takie cos jak telefon/tablet mózgu

       

    4. Davlo

      Davlo

      No fakt racja :x

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin