Skocz do zawartości

Grabsio311

Gracz
  • Postów

    2 791
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Grabsio311

  1. Ma rejke bestia ? Nie na ale to ten bullet ktoś zdemontowal wiem bo był to mój 1 bullet któremu ja dałem rejke bestia i teraz poznałem go po id
  2. Dobrze na początek ale to nadal za mało
  3. Model:Bullet V-Max:250? Pojemność silnika:2.2 Przebieg:13k Usterki:Brak Cena:Licka od:750k ID:7306 Kolor:Czary czerwony pasek Tuning:Prawie full tune nie posiada UP3 wykrywacza baku powiększonego atrapy Kolor świateł:Czerwone SS'y:Dam potem bo nie mg coś dodać Gdy cena mnie nie zadowoli auto zostaje u mnie. Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Grabsio311
  4. Sorki za wypowiedź ale jak lukasz pisał wyżej koledze max 3 podkanaly chciałem pomóc by kolega prędzej miał kanał //nie karać
  5. My chcemy SDSA !

    1. SoCz3Q
    2. sishatenjp
    3. YankeeS

      YankeeS

      zzzzzzzzzzzzzzz

    4. Str1k3r

      Str1k3r

      Dawac SDSA ! Wlasciwie to co sie stalo z sdsa xd

  6. Gracz wróć SDSA xD

  7. Grabsio311

    Papa

    Siema gibi! Trzymaj się!
  8. Zebra [44]: chyba cie jaja swedza << mikolaxx [187]: ej wy w tej organizacji krowy doicie ze sie mleczarze nazywają czy co??
  9. Grabsio311

    Naruwka spaduwka

    Nie wiesz,nie masz dowodów nie osadzaj Mam dowody...Mogę przestawić osobom o nicku: 1. 'owi, bo go banował na 2-gim koncie o nicku @Move* z powodem 'nie przyszedłeś tutaj grać'. 2. @Zebra / Zebrze Oraz: 3. 'owi, bo mają wspólnego z banem na 1-szym koncie o nicku 'Daniel..' za groźby, ETC. Mhm jasne...
  10. Grabsio311

    Naruwka spaduwka

    Nie wiesz,nie masz dowodów nie osadzaj
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin