Skocz do zawartości

Grabsio311

Gracz
  • Postów

    2 791
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Grabsio311

  1. Dałem cenę max. Dlatego odezwij się na serwie Tylko jest ten minus, że czekam na spłatę długów, więc no lipa..Dogadamy może jakoś zgłoś się na serwie
  2. Dałem cenę max. Dlatego odezwij się na serwie
  3. 450 k jak sprzedam Turka
  4. Interesuje mnie bardziej kasa kapitan kox zgłoś się na serwie dogadamy się jesteśmy przy kwocie która prawie mnie zadawala dodam że zmieniłem i pomalowalem felgi na 1076 i wyzerowalem do 8 k
  5. Model:Turismo V-Max:235-240 Pojemność silnika:2,2 Przebieg:8k Usterki:Brak Cena:Licka od 1,5kk ID:3039 Kolor:Biały Tuning:Full tune Kolor świateł:Aqua SS'y: http://imgur.com/a/WjcT1 Jeśli cena mnie nie zadowoli perełka zostaje u mnie Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Grabsio311
  6. Grabsio311

    [K]Turismo!

    Model:Turismo Pojemność silnika:Obojętne najlepiej 2.0 2,2 Przebieg:Obojętne jak najmniejszy Stan techniczny pojazdu:Żeby jeździł xD Cena:Dogadamy się Tuning:Najlepiej Full Tune Inne:--- Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami:Grabsio311
  7. Obecny licznik jest lepszy
  8. Nie wymieniłes mnie jak mogłeś zapomnieć xD Trzymaj się!
  9. Hrydziu ????????.Szkoda ;c wracaj szybko mordeczko
  10. Za infka 1,6 kk ponieważ Dominik kupił innego i pewnie niema takiej gotówki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin