Skocz do zawartości

Karafik

Gracz
  • Postów

    1 349
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Karafik

  1. Long 2.2 ft bez up2 na rubinach z nitrem + twoja dopka
  2. Mnie w domu nie ma, a tu salony :/

    Ktoś wie co było?

    1. Hinox

      Hinox

      Infernus, Turismo, Sultan, Super GT, Bullet, Comet oraz Cheetah.

    2. Whit*
    3. kejrun
    4. Karafik
    5. mlodyshine
  3. Niektórzy nie mają wogóle dystansu, nie rozumieją co to sarkazm. Ludzie opamiętajcie się

  4. Karafik

    LOCK

    W takim razie @LOCK EDIT: Oczywiście zamykam dlatego, że beda licytacje wiec kazdy kisi kase
  5. Karafik

    LOCK

    Model: Long Rancher FBI ID: 46945 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 45k Dodatki: Full Tune bez up2 na nitrze, kluczyki są, baki 90/75, atrapa podwójna, lampy RUBINOWE! Cena: Oferty. Coś od siebie: Tylko i wyłącznie gotówka, nie dam w raty. SS’y:
  6. Akurat wyjeżdżam nad morze, zostanie coś dla mnie?
  7. Ostatnio ktoś pytał czy jest możliwość słuchania radia w samochodzie, myślałem, że nie ma jednak nie wiedziałem, że istnieje coś takiego https://4music4l.panelradiowy.pl/radio
    W tym przypadku wystarczy internet, radio i kabel aux i jest taka możliwość. 
    W owym linku znajduję się również ramówka!

  8. irGXi0U.png @Karafik odchodzi z frakcji na własne życzenie.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. kowaLeKK
    3. NatalkaWiertarka
    4. Karafik
    5. fAITH_

      fAITH_

      No i cos zrobil kalafior? Teraz napewno dywizji nie dostaniesz... XD Ale na serio trzymaj sie, sluzba z toba byla przyjemnoscia! :*

    6. Karafik

      Karafik

      Dzięki byku, widzimy się na wypadkach :D

  9. Z przyjemnością informujemy, iż Młodszy Prezenter @Karafik zostaje awansowany na rangę Starszy PrezenterGratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Koooozak

  10. Karafik

    Infernus

    Jednak nie chcę.
  11. Moge zaproponowac longa 2.2 ft bez up2 na nitrze i rubinach
  12. I wogóle nie wchodźcie na takie, bo to strata kasy i czasu ;/

    1. Hausty

      Hausty

      Ja władowałem 2 dyszki zdobyłem 5 dyszek i nie narzekam. Tylko że na stronie która zaczyna się na g4

  13. Nie polecam strony która w nazwie ma "case" i coś tam dalej, nie da się nic trafić xd

  14. Karafik

    Domek w FC!

    Nazwa nieruchomości: Domek ID nieruchomości: 86 Cena za dobę: 120PLN Lokalizacja: Fort Carson Cena: Licytacja od zera, najwyższa ofka = sell. SS’y:Coś od siebie: Domek ma naprawdę sporo miejsca, na luzie zmieści się większa kolekcja, około 10 autek.
  15. Nawet sam @DreeY wpadł na audycję, i pozdrowił. Widzicie, trzeba wpadać do mnie na audycje :D

  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Karafik

    Elegy 2.2

    Jakoś tydzień temu na zielonych z ogromnymi brakami za 820 czy 830k poszła, więc za tyle nie oddam
  18. Karafik

    Elegy 2.2

    2.2 ft bez nitra, baki 35/75, szyby 20, atrapa największa, klucz jest, lampy ciemno niebieskie
  19. Dobiera mi supreme, kręcę po 30-40 fragów, a z lem'a nie mogę wyjść ;/

  20. Dzisiaj wieczorkiem audycja w okolicach 20 do 22, zapraszam :D

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin