Skocz do zawartości

Karafik

Gracz
  • Postów

    1 349
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Karafik

  1. Tak jak mówiłem, więcej się tu już nie wypowiem, pozwolę sobie jednak zacytować dwie rzeczy. "Jegomość bądź dama składający/a skargę nie wysyła zapytania do kolegi, jest to dość oficjalna forma kontaktu z nami, takich też tematów oczekujemy." "Osoba ta winna jest zachować wszelkie przyjęte normy odnośnie netykiety, znaków interpunkcyjnych."
  2. Witam, Sergeant I Karafik. "Podczas tworzenia skargi należy pamiętać o wypełnieniu wszystkich możliwych rubryk, przedstawieniu rzeczowych dowodów, oraz podaniu tylko i wyłącznie całej prawdy.." Już na wstępie skarga powinna być odrzucona, jednak fart nie chciał, że nagranie nie uchwyciło Twojego ostrzału. Na kanale było powiedziane "Gracz w czarnym skinie, na przeciwko motelu ostrzeliwuje", sam również widziałem jak kucałeś z ak47 i oddawałeś strzały w moim kierunku. Nie wiem jaką osobą trzeba być, żeby stać i prosto w oczy strzelać, a potem jak zostanie się ukaranym to pisać skargę.. jak zawsze. Brak dowódów na to, że nie strzelałeś, ja również nie mam żadnych nagrań, a tylko potwierdzenie reszty osób które usłyszały komunikat na twój temat. Zaczekam na werdykt zarządu, twoje - jak i moje wypowiedzi już nic tu nie wniosą, więc raczej jest to moja ostatnia wypowiedź. Pozdrawiam.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Model: Sabre ID: 35479 Pojemność silnika: 2.4 Przebieg pojazdu: ~26k. Dodatki: Totalny FT bez nitra i szyb. 90/75, atrapy największa, lampy/licznik - ciemno niebieskieCena: Oferty Coś od siebie: Jeśli cena będzie dobra to sprzedam. SS’y:
  5. Witam, Sergeant I Karafik. Zapoznaj się z informacjami dot. pisania skarg na funkcjonariuszy Police Departament. Będąc na taktyku usłyszałem, że odwalasz, utrudniasz pościg, blokujesz radiowóz oraz utrudniłeś drogę mojemu koledze, przez co wjechał w słup. Najpierw odwalasz, potem skargi.. jak zawsze. Dla osoby sprawdzającej skargę prosiłbym, aby umożliwił wypowiadanie się dla @Quiet oraz @DeWKOng98 z racji, że to właśni oni skarżyli się na zachowanie osoby oskarżającej. W niedługim czasie kolega wyślę mi nagranie odnośnie twojego utrudniania, które również wyśle do osoby rozpatrującej skargę.
  6. Siemka. Za jakiś czas planuje zrobić audycję. Chcielibyście usłyszeć swój ulubiony kawałek? Dajcie linka, sprawdzę i może będzie :D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Shugi

      Shugi

      Ja też nie chciałbym usłyszeć swojego ulubionego kawałka.  Chyba że jedwab. :::DDD

    3. Marcepand
    4. Romek.
    5. 1+1=3
    6. kejrun
  7. Fast konkursik, osoba która ułoży jakiś fajny, ciekawy i przede wszystkim śmieszny wierszyk zostanie nagrodzona 5000PLN! 

    Wyniki jutro 20:00. Zostawcie 4love i powodzenia.

    (Jeśli żaden wierszyk nie będzie fajny,  to dlatego najbardziej likeowanego przewidziana nagroda pocieszenia).

    1. 1+1=3

      1+1=3

       

      Perkiem szybko uciekam stąd 

      Tarunuje odwalam to moja praca ziom

       

    2. zbychu997

      zbychu997

      Wchodze do kuchni karafik  stoi

      chyba zaraz sapd mu lotą przyfandzoli

      lecz się nie boję zaciśnięte pięści 

      zaraz z tazera kolegę swego popieści 

  8. Cześć, zgłaszam się. Masz zablokowane pw więc mój discord: Karafik #3449

  9. 20:30 pasuje, aktualnie w pracy jestem.
  10. Bądź dzisiaj około 19 i sprzedam
  11. Domek w bardzo popularnej miejscowości palomino creek interesuje? Miejsca na 6-8autek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin