Skocz do zawartości

Karafik

Gracz
  • Postów

    1 349
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Karafik

  1. rRM09iB.png @Karafik zostaje odwieszony.

    No to jedziemy! <3 

    1. kejrun
    2. Karafik
    3. kejrun

      kejrun

      wpadam do ciebie na herbatkę 

    4. Marcepand

      Marcepand

      Jedziemy na jagody radiolką, co ty na to?

      @stampii będzie w bagażniku 

  2. Wymianka za turismo 2.2 ft bez nitra, up2 i dupereli? Lampy ciemno niebieskie?
  3. Nie, podziękuje. Domek nic nie warty
  4. Pokaż jak wygląda cały dom, podjazd, etc.
  5. Piszcie byczki <3

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  13 więcej
    2. Amalyssek

      Amalyssek

      Czy coś napisałem, że nie możesz napisać? Napisałem tylko, że to zły pomysł czy coś takiego, ja musiałem czekać 5-6 miesięcy żeby dołączyć w szeregi PD. Przez ten okres strasznie się starałem więc nie wiem czy się tak szybko dostaniesz.

    3. kejrun

      kejrun

      Nie jestem kinderkiem

    4. Vin_TDI

      Vin_TDI

      Napisane, może się uda :D

    5. Alaneczek

      Alaneczek

      Kinder czy nie Kinder to wiecie co? "Gracz" xD

    6. Karafik
  6. Turek 2.2 bez nitra, up2 i dupereli, szyby 20, baki 90/75, atrapa podwójna, lampy ciemno niebieskie
  7. Turek 2.2 bez nitra, up2 i dupereli. Szyby 20, baki 90/75 atrapa podwójna. Lampy i licznik ciemno niebieskie
  8. Karafik

    Turismo 2.2

    Pw, napisz bo nie da się do Ciebie
  9. VugTeid.png @Karafik awansowany zostaje na stopień Sergeant I.

    Sierżant, to już coś :)

    1. Hausty
    2. Yamaszka

      Yamaszka

      Czymś to się różnicy oprócz plakietką? 

    3. Bregon.
  10. 1. Najlepszy Support: @TheSzef* @Nudzio. 2. Najlepszy Moderator/ka: @StivGamer 3. Najlepszy Administrator/ka: @DareK. 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: @LuKi16 @Placuszek @AcoreQ 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: ZbyK.gg XQward Zebra 6. Najlepszy Biznes: Radio 4musc 7. Najlepsza frakcja: SAPD SAFD 8. Gracz non stop grający na serwerze: @KubsoneK* 9. Najlepsza Organizacja: Olimp 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: XQward 11. Eventowiec miesiąca: 12. Najlepszy pracownik Frakcji: 13. Najlepszy prezenter: 14. Najlepszy Redaktor: 15. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": 16. Najlepszy tuner: 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: 18. Najlepsza praca na serwerze: Kopalnia 19. Przegryw miesiąca: @Karafik 20. Najbogatszy Gracz: @adus12135 21. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g):
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin